DigimonTR Forum
Free Realms  Images10
DigimonTR Forum
Free Realms  Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Free Realms

4 posters
YazarMesaj
redlightning26
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
redlightning26

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 317
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/06/10
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : Spiral Mountain

Free Realms  Empty
MesajKonu: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 16:01

Free Realms  Freerealms

Oyunun Sitesi: www.freerealms.com

Arkadaşlar çoğunuz belki ilk defa duyuyorsunuz, belki duyup bilen veya oynayanınız vardır ama sanmıyorum böyle olacağını..

Free Realms Sony nin yaptığı bir MMORPG türü bir oyun olup 1 yaşını 3-4 ay önce doldurmuştur. bu oyun ilk çıktığı zamanlar tesadüfen üye olmuştum, bir sorun sonrasında da destek forumunu bulup orada bir süre sonra göreve başlamıştım, şuan öyle bir site kalmasada her ne kadar uzun süre boyunca orada görev yapıp Türkiyede az da olsa bu oyunu duyan bir kısım kitleye hizmet verdiksede ingilizce olan bilgileri sitede Türkçeye çevirdiksede siteyide oyunuda Türkiyede ayakta tutamadık, benim amacım üye olunda sitemiz tekrar canlansın yada reklam olsun değil sadece uzun zaman boyunca beğenerek oynadığım bu güzel online oyunu sizle paylaşmak istedim Smile ilgilenen olursa iyi eğlenceler Smile
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

Free Realms  Empty
MesajKonu: Geri: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 16:28

Reklamlarını görüyodum bi ara Smile Ama sen oyun hakknda bilgi vermemişsinki, hikayeni anlatmışsın xD.Biraz bilgi verde oyun hakkında ona göre belki bakarım Smile
http://digimontr.forumotion.com/
kontcuk
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
kontcuk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 667
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/09
Nereden Nereden : Johto

Free Realms  Empty
MesajKonu: Geri: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 16:35

Bu oyunu oynamıştım. İçinde çok değişik meslekler var. 06-15 yaş arası için ideal bir oyun. İçerisinde ki kart oyunu da oyuna ayrı bir hava ve heyecan katıyor.
redlightning26
redlightning26

Free Realms  Empty
MesajKonu: Geri: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 16:42

oyun hakkında verebilceğim bilgi, ilk bakılışta üye oluşta falan biraz küçük çocuk oyunu tabirini kullanabilirsiniz fakat, oyuna girdiğiniz zaman karşınıza bambaşka meslekler çıkıcak, mesela knight ta bir charda sadece mage okçu vs. olabilirken burda birçok meslek mevcut, yani ninja, warrior, wizard(mage), archer, medic, brawler gibi savaş meslekleri sadece tek charda toplanmış bulunmakta, ayrıca bunların yanı sıra, araba yarışları yapabilir, veya demo driver dediğimiz araba savaşlarınıda oynamanız mümkün arkadaşlar Smile bunların haricinde bejeweld oyununu bilen arkadaşlar anlayacaktır, miner(madenci). chef(aşçı) postman(postacı) gibi mesleklerde mevcut sıkıldığınızda bejeweld oyununu oynayabiliyorsunuz, daha bitmedi Smile ayrıca TCG trading card game dediğimiz kart oyunu mevcut online olarak tüm diğerlerinden sıkıldığınızda kendi stratejinizi kurarak bunuda oynamak mümkün ve en güzel yanıda bunların hepsi sadece ve sadece tek bir charda, fakat oyunda paralı sistem var, belirli seviyelerden sonra kısıtlanma olabiliyor, onlarıda isteyen arkadaşlar SC(Station Cash oyunun parası) alarak onları açabilirler, siteyi araştırırlarsa fiyatlarıda görebilirler, bende önyargılı davranıp başta oynamam demiştim ama gerçekten bambaşka bi dünya olduğunu gördüm Smile sorularınız olursa hepsini cevaplayabilirim anlatacaklarım bu kadar Smile
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

Free Realms  Empty
MesajKonu: Geri: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 19:42

Gerçekten çok güzel Smile Teşekkür ederim belki girer oynarım Very Happy
redlightning26
redlightning26

Free Realms  Empty
MesajKonu: Geri: Free Realms    Free Realms  Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 20:51

oyunda belli hata kodlarıda olabiliyor bunlarla karşılaşan olursa yardımcı olabilirim Smile

Free Realms
1 sayfadaki 1 sayfası