DigimonTR Forum
Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Images10
DigimonTR Forum
Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş!

+4
omegamon
BlackWargreymon
MeTaLGaRuRuMoN
Examon
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Forumu Kurtarmak İçin...
Ben De Online Olacağım! Bu Sitenin Kıymetini Unutmadım!
Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Vote_lcap88%Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Vote_rcap
 88% [ 7 ]
Burada Öylece Oturup Hiçbirşey Yapmayacağım!
Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Vote_lcap12%Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş!   Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 31 Ocak 2011, 10:50

Konunun ilk mesajı :

Bu konuyu çatım çünkü sitedeki aktif üye sayımız 8'den yukarı değil!

Ben
Kerem
Galib
Zeki Abi
guilmon
(Biraz) floodmon
(Biraz) Halil

Bu forumumuza yakışmıyor. Son 5 gündür yaptığımız tek şey üyesi bille olmayan bir foruma altyazı çevirmek, ve topluca oynanacak oyunu 3 kişi oynamak! Bu gereksiz üye yokluğunu neye borçlu olduğumuzu merak ediyorum. .com'a geçtiğimizden beri bütün üyelerde bir değişme oldu. Forumun havasıydı belki değişen ama o andan beri üye sayımız hep dengesizleşti. Bir gün 20 kişi bir gün 2 kişi olduk. Sonunda bu hale geldi. 5 gündür 7 kişiden fazlamız yok! Buna dur demeliyiz ve klavyemizin parmağımıza elektrik vermediğini hatırlamalıyız. Yazmak çok zor değildir. İlla hikayeye yazın demiyorum artık çünkü yazmaya cesaret edecek adam yok. Ama insan normal paylaşımlara da mı yorum yapmaz? İntikam bahanesiyle açılan ve asıl amacı forumu güncel tutmak olan o kadar ankete de mi 2 kişi cevap yazar! Bize yakışmıyor. Digimon TR'ye yakışmıyor. Digimon Türkiye ailesine yakışmıyor! Bunu düzeltelim ve iki yorumun parmağımızı koparmayacağını hatırlayalım. Saygılarım ve en iyi dileklerimle!

YazarMesaj
>[Raidramon]>
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
>[Raidramon]>

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/07/10
Yaş Yaş : 27
Nereden Nereden : Ankara

Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş!   Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 02 Nis. 2011, 12:32

aktiflik az olmasının sebebi bence digimon kimsenin aklına gelmedi tahminen ama benim bile zor geldi Very Happy eskileri geri getirmek için digimonun yaygınlaşması nazım bence. askalsın bende unutuodum.

Aktif Üye Sayısındaki Bu Gereksiz Düşüş!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2