DigimonTR Forum
sadece bir öneri Images10
DigimonTR Forum
sadece bir öneri Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sadece bir öneri

+4
Akherousia
MERT12
BlackWargreymon
gallantmon
8 posters
YazarMesaj
gallantmon
Asistan
Asistan
gallantmon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 362
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : sivas

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 16:03

ilk olarak kutlamalar bölümü ve günlük açılabir.
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 16:05

Evet forum özelleşebilir güzel bir fikir bence Smile
http://digimontr.forumotion.com/
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 17:00

bakın arkadaşlar...Bu forumun çökmesinin bir nedenide geyik bölümüdür..Biz senin dediğini açarsak forum tekrar eski kötü haline döner..... Maglesef bu olamaz lütfen DİGİMON ile ilgili şeylerde öneri verirseniz sevinirim..
https://digimontr.yetkinforum.com
gallantmon
Asistan
Asistan
gallantmon

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 17:04

bana sorarsan o tür bişey olacağını sanmam günlük bölümü insanın bi gün boyunca yaptıklarını yazacak kutlamalarda mutlu olayları

ayriyetten siteyi toplarlamak istiyorsak bu tür şeyler çok abartılmadan yapılabilir diye düşünüyorum
ama yinede karar senin
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 17:33

Doğum günü kutlamalarının bir ara duyurular bölümünde kutlandığını hatırlıyorum. Hatta bizzat kendim bir doğum günü kutlama başlığı açtığımı da hatırlıyorum. Very Happy Açıkçası forumda ayrıca bir yerde açılmasıyla geyik potansiyelinin oraya kayacağını zannetmiyorum. Açılacak başlıktaki mesajlar muhtemelen 2-3 sayfayı geçmez. Doğum günü geçtikten 1 gün sonrada başlığı kilitleyebiliriz.

Günlük konusuna gelirsek. Olsa da olur, olmasa da olur diyorum. Very Happy Günlük konusu bir yana, şöyle bir öneri sunabilirim. Foruma bir Sohbet Kutusu koyabiliriz. Bu hem açılması olası geyik konularının önüne geçer, hem de üyeler birbirlerinden uzaklaşmaz, sohbet ortamı oluşur. Adam herhangi bir geyik konusu açacağına gider oraya bir selam yazar, gerisi gelir. Very Happy Bu sohbet kutusu için şu kısımın uygun olduğunu düşünüyorum.

Mevcut forum başlıklarının bittiği yer ile kimlerin online olduğunu gösteren bölümün ortası.

sadece bir öneri OvS8b

Edit: Bu arada şu resimler konusunda değişiklik yapamaz mıyız? Büyük boyutta resimler eklenince sayfanın ebatı bayağa genişliyor. Eskiden böyle değildi. =P

MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:10

akherousia doğum günü kutlamalarını açalım .. Orayıda istersen sana verem yetkisini sen ilgilen..Ama sohbet acmaya gelince açalım hoş olur fakat açarsak gelen küfür eder gider gelen reklam yapar gider onlarıda düşünmek lazım her an online olmadıgımız için mesajlar orda full gözükür ?
gallantmon
Asistan
Asistan
gallantmon

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:16

ben uzun uzun bakarım ama tam bir şey söylemeyeyim her gün ve her saat bakamam
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:20

MERT12 demiş ki:
akherousia doğum günü kutlamalarını açalım .. Orayıda istersen sana verem yetkisini sen ilgilen..Ama sohbet acmaya gelince açalım hoş olur fakat açarsak gelen küfür eder gider gelen reklam yapar gider onlarıda düşünmek lazım her an online olmadıgımız için mesajlar orda full gözükür ?

Peki şöyle bir şey yapılabilir mi? Sohbet Kutusu belli bir mesajı geçen kişiler tarafından görülsün. Belirlenen mesaja kadar burada kalan kişinin o tarz şeyler yapacağını zannetmiyorum. Ha yaparsa, gerisini tahmin ediyordur. Very Happy

Ama temelde haklısın. Reklam küfür olayı.
gallantmon
Asistan
Asistan
gallantmon

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:21

Akherousia demiş ki:
MERT12 demiş ki:

Peki şöyle bir şey yapılabilir mi? Sohbet Kutusu belli bir mesajı geçen kişiler tarafından görülsün. Belirlenen mesaja kadar burada kalan kişinin o tarz şeyler yapacağını zannetmiyorum. Ha yaparsa, gerisini tahmin ediyordur. Very Happy

Ama temelde haklısın. Reklam küfür olayı.

çok güzel bir fikir ama illaki çıkar bu tür olaylar ister istemez ama bu forumda öyle birşey yapan olurmu sanmam
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24
Nereden Nereden : İstanbul

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:22

benim dogum gunumu kutladim cok guzeldi
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 19:23

benim dogum gunumu kutladin cok guzeldi
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 20:09

Sohbet için evet mesaj sayısı sınırı vb birşey iyi olur. Ben genellikle günün çoğu saatinde burdayım bu nedenle sorun çıkarsa haberim olacaktır sana iletirim Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 22:19

Çoğu zaman online olduğumuz için önüne geçebiliriz, evet. =P

O değil de

Digimon muhabbeti bölümüne alt forum başlığı olarak ''

Digimon hakkında çalışmalarınız

Kendi çalışmalarınız, hikayeleriniz, tasarımlarınız vb...

Stilinde bir başlık açsak iyi olur sanırım. Muhabbet bölümünde Digimon hakkında fazla hikaye var bunları ayrı bir yerde toplamak iyi olacaktır. Özet geçicek olursam, Digimon hakkında üyelerin kendileri ürettikleri şeyleri paylaştıkları bir bölüm. Bir nevi fanfiction. =P
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimeCuma 22 Tem. 2011, 00:54

tamam arkadaşlar yarın bakalım alt bölüm ve sohbet açmaya çalışacagim
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 774
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Nereden Nereden : Çocukluktan Digimon Fanı

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimeCuma 22 Tem. 2011, 07:55

Facebook tarzı bir sohbet script i vardı. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

sadece bir öneri Empty
MesajKonu: Geri: sadece bir öneri   sadece bir öneri Icon_minitimePtsi 25 Tem. 2011, 12:08

Doğum günü başlığına falan gerek yok ya. Bi tane genel bölüm açılsın, oraya diğer paylaşımlar konulsun. Burada da üyelerin birbirini tanıyacağı konular açılabilir, güncel olaylarla ilgili konu açılabilir, üyelerin tartışmak istediği konular açılabilir falan. Hem doğum gününü kutlayan zaten özel mesajla da kutlar.

sadece bir öneri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Öneri :D
» Bir öneri ...