DigimonTR Forum
Tekken: Blood Vengeance Images10
DigimonTR Forum
Tekken: Blood Vengeance Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tekken: Blood Vengeance

4 posters
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Tekken: Blood Vengeance Empty
MesajKonu: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 11:21

Tekken: Blood Vengeance Tekken-Blood-Vengeance-500x276

Yaz sezonu için Tekken'in 3D anime filmi duyuruldu. Stereoskobik görüntü altyapısına tam uygun olan bu film Tekken 6'nın hikayesi arka planında geçiyor. Filmi hazırlayan stüdyo, Tekken 5 ve Tekken 6'in intro'larını hazırlamış ve yeni Appleseed projesinden sorumlu olacak Digital Frontier iken senaryo Dai Sato (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Casshern filmi, Cowboy Bebop, Freedom, Ergo Proxy, Eureka 7) ve Shinji Higuchi (Evangelion, Gunbuster, Macross Plus, Nadia: Secrets of the Blue Water, Otaku no Video)'ye ait.

https://www.youtube.com/watch?v=IPT_qqJ12s4

https://www.youtube.com/watch?v=YAB-vTUna-Y&feature=channel_video_title

https://www.youtube.com/watch?v=v0FIi2W2XIc

Tekken: Blood Vengeance 5_m

Tekken: Blood Vengeance P_m

Tekken: Blood Vengeance 4_m

Bu filmi sırf Alice hatırına izleyecem. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 13:09

Evet ben de mutlaka gitmeyi düşünüyorum bu filme. Bi buna bi de Silent Hill'e gidicem kesin. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 13:53

Aslında bu filmin bizim sinemalarda yayınlanacağını sanmıyorum ama yayınlanırsa da kaçmaz tabii. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 14:56

Akherousia demiş ki:
Aslında bu filmin bizim sinemalarda yayınlanacağını sanmıyorum ama yayınlanırsa da kaçmaz tabii. Very Happy

Umarım yayınlanır ya. Sad
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 15:00

Bizim sinemalarda yayınlanan animeler genelde Hayao Miyazaki'nin yönetmenliğini veya yapımcılığını yaptığı animeler oluyor. Very Happy Ben onun haricinde görmedim başka sinemalarda anime yayınlandığını. Ha 2000 yılının başlarında Pokemonun ilk filmi yayınlanmıştı, şimdi aklıma geldi. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 15:16

Akherousia demiş ki:
Bizim sinemalarda yayınlanan animeler genelde Hayao Miyazaki'nin yönetmenliğini veya yapımcılığını yaptığı animeler oluyor. Very Happy Ben onun haricinde görmedim başka sinemalarda anime yayınlandığını. Ha 2000 yılının başlarında Pokemonun ilk filmi yayınlanmıştı, şimdi aklıma geldi. Very Happy

Bizim ülkede yayınlandıysa gene de iyi, hiç değilse çizgi film deyip kestirip atmamışlar. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 15:27

Bir yerde mantıklı davranmışlar. Very Happy O zamanlar Pokemon reyting sıralamalarında üstlerde cirit atıyordu, ki pek normal bir durum değil çizgi filmin üst sıralarda yer edinmesi. Very Happy Bunu görenlerde filminin yayınlanmasını mantıklı bulmuşlardır. Very Happy Digimon hakkında aynı şey söz konusu değildi, Pokemon kadar popüler olmadı ama en azından ilk filmi dublajlı olarak zamanında satılmıştı. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 15:49

Akherousia demiş ki:
Bir yerde mantıklı davranmışlar. Very Happy O zamanlar Pokemon reyting sıralamalarında üstlerde cirit atıyordu, ki pek normal bir durum değil çizgi filmin üst sıralarda yer edinmesi. Very Happy Bunu görenlerde filminin yayınlanmasını mantıklı bulmuşlardır. Very Happy Digimon hakkında aynı şey söz konusu değildi, Pokemon kadar popüler olmadı ama en azından ilk filmi dublajlı olarak zamanında satılmıştı. Very Happy

Heh, ben hiç bilmiyorum bu bilgileri ya. Very Happy Olsun biz biliyoruz ya Digimon'un ne olduğunu, o da bize yeter. Very Happy (mi acaba)
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 15:56

Digimon hep Pokemonun çakması olarak yaftalandığından Pokemon kadar popüler olamadı. Oysa Digimon ile Pokemon arasındaki tek benzerlik sonlarındaki -mon takısı. Very Happy

Kaldı ki Digimon -mon'un da hakkını veren bir yapım.

Bkz, Bütün Digimonların isimlerinin mon'la bitiyor oluşu. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 16:02

Akherousia demiş ki:
Digimon hep Pokemonun çakması olarak yaftalandığından Pokemon kadar popüler olamadı. Oysa Digimon ile Pokemon arasındaki tek benzerlik sonlarındaki -mon takısı. Very Happy

Kaldı ki Digimon -mon'un da hakkını veren bir yapım.

Bkz, Bütün Digimonların isimlerinin mon'la bitiyor oluşu. Very Happy

Ya zaten Japoncada böyle kısaltmalar çok kullanılıyo. Monster yerine mon demeleri çok garip bir şey değil, yani bu sadece Pokemon'a ait bir kısaltma değil. Böyle uzak doğu yapımlarında bazı canavarların adlarında "monster" kelimesi bulunuyosa bunları "mon" yapıyolar zaten. İngilizcede de mon kısaltması kullanılıyor. Örneğin Japonlar televizyona "terebi" diyorlar, kısaltıyorlar. Böyle genel bir kullanımı özentilik olarak algılamak cahillikten başka bir şey değil.
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 16:49

Mon konusunda yeni bilgiler edinmiş oldum, iyi oldu. Very Happy

Özentilik konusunda zaten ne kadar laf etsek az. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 16:58

Akherousia demiş ki:
Mon konusunda yeni bilgiler edinmiş oldum, iyi oldu. Very Happy

Özentilik konusunda zaten ne kadar laf etsek az. Very Happy

Benim gözümde özenti bir şey yok valla, özenti diyene de cevabımı veririm. Very Happy Cevabını alan da bir şey diyemiyor, kıvırmaya çalışıyor olayı. Very Happy Konuyu da bayağı değiştirdik ama ha. Very Happy
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. 2011, 17:07

beyler bu film bi günlüğüne sinamalara verildi bile gene verirler mi ki
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Tekken: Blood Vengeance   Tekken: Blood Vengeance Icon_minitimePaz 31 Tem. 2011, 20:04

Güzel!! Very Happy
http://digimontr.forumotion.com/

Tekken: Blood Vengeance
1 sayfadaki 1 sayfası