DigimonTR Forum
Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Images10
DigimonTR Forum
Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tartışma Konusu...

+7
Cezaqolk
MeTaLGaRuRuMoN
MERT12
soniczeki
Akherousia
guilmon
Sphynxinator
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 24 Ağus. 2012, 13:13

Konunun ilk mesajı :

Evet, bahaneleri alalım?

Düzenleme: Konunun adını değiştirdim, boşverin artık. Very Happy

En son Sphynxinator tarafından Cuma 14 Eyl. 2012, 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YazarMesaj
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 08:14

Bu ne rezillik böyle?! Ortalıkta bu kadar çirkin dolaplar döndüğünü bilmiyordum. Yazıları tam okuyamadım sinirden ama anladığım kadarıyla bizim çömez Imaq'ın açtığı facebook sayfasıyla alakalı? O çocuk ilk kez burada bizimle yola koyuldu. Bizden öğrendi neyin ne olduğunu. Sonra kalkıp bir facebook sayfası açalım duyuralım dedi. Tamam dedik adam sandık. Sonra bi haller geldi buna. Very Happy Yok efendim burası Türkiye'nin en iyi digimon topluluğu yok efendim ben de en otoriter adminim... Ben olayları yakından takip edebiliyordum çünkü o sayfada admindim. Ama kendisinin afedersiniz biyerleri kalkınca istediği admini almaya istediğini banlamaya başladı. Ne kadar kibar davrandıysam da kafasına girmiyor bazılarının. O sayfa Digimon TR'nin facebook sayfası iken benim çok emeğim geçti oraya. Ama şu an sadece bir avuç çaylak tarafından yönetiliyor. (Zeki Abi hariç en çok aktif gördüğüm ve en çok paylaşım yapan admin o) Gerçi birkaç sayfa geride kalmış ama birşey yapmak isterseniz herhenagi bir konuda yardımcı olurum Very Happy

(Konuyu yanlış anladıysam da birisi doğrusunu anlatsın Very Happy)
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 08:40

Evet sitede bir çok şeyin düzenlenmesi gerekiyor elbette. Very Happy Tema olarak ben de böyle bir şey var. geek https://i.imgur.com/dvK6E.jpg Olmadı daha farklı resimlerde bulunabilir. Aslında .com olması için siteye maddi yönden de destek sağlamak gerekiyor. Very Happy Yani biri çıkıp ben bu sitenin masraflarını eksiksiz karşılarım diyorsa olmayacak şey değil elbet. Very Happy Sitenin görünümü üzerinde uğraşılabilir.

Zamanında site için şöyle önerilerde bulunmuştum. O zamanlar tabi fisbuk sayfasını kontrolünü alabileceğimizi zannediyorduk falan hey gidi. Very Happy Bir de Xros Wars devam ediyordu. Razz

Akherousia demiş ki:

Sanırım şu saatte forumun kapısının kilitleneceğini söyleyemeyiz. Tamam belki o eski havamızı yaklamayamayız ama zamanla şimdikinden daha iyi bir durumda olabiliriz. Bir kaç öneri sunmak istiyorum. Ciddiye alınır bilemem ama özellikle birinci öneri ciddiye alındığı taktirde sonraki aşamaları yavaş yavaş gerçekleştrebiliriz.

Öncelikli olarak önerim, bu foruma bir tane daha adminin şart olduğu yönünde. Admin seçildikten sonra güzel bir yazı yazıp şu an forumdaki tüm üyelere toplu mesaj gönderebiliriz. (yani admin gönderir) Umarım 9forum.biz'de böyle bir özellik vardır. Yoksa bile, en azından foruma tek bir mesaj atmış kişiye bile direkt mail adresine mesaj gönderilebilir. PM'den bakılacağını sanmıyorum, bu yüzden direkt foruma üye olurken verilen adrese gönerilmesi daha mantıklı olur. Üyenin görme ihtimali daha yüksek.

İkinci önerim, Imaqination arkadaşımızın site adına açtığı facebook üyeliği. Üyeliğim donuk olduğundan bakmadığım için sayfadaki durumun ne halde olduğunu bilmiyorum ama en azından buradan daha iyi durumda olabileceğini tahmin ediyorum. Yazılacak yazı facebook adresinde de paylaşılıp oradaki arkadaşlardan sitemizde üye olmayan veya üye olup da şu an sitede aktif olmayan kişiler yine buraya çekilebilir.

Tabii ki sonra Digimon hakkında yapılacak yenilikler var. Unutmayın beyler bayanlar 6. sezon hala devam ediyor. Very Happy Yeni sezonun çevirisini yapmak ister istemez üyeleri buraya çekecektir. Sitemizde iyi seviyede çeviri yapabilecek arkadaşların olduğuna inanıyorum. Very Happy Senkron olayını elbet yaparız. Gereken programları kurcalayıp becerebilirsem ben de yardım edebilirim. Veya bilen biri çıkarsa aramızdan o da el atabilir. Bunun tartışmasını sonra yaparız. Very Happy

Ha tabii ki, çeviri ve senkron olayını yapan arkadaşlar içinde yeni özel Rütbe seviyeleri de ayarlanmalı. Tabii görsel olarak da siteyi daha bir ''Digimon'' forumu havası vermek hoş olacaktır. Açıkçası şimdiki tema öyle çok iyi değil. Özellikle butonlar, itici duruyor.

Digimon hakkında yapılacaklara gelirsek. Misal benim aklımda şu başlıktaki yazılanları http://digimontr.forumotion.com/t844-digimon-genel-tartma-sayfas resimler ve videolarla düzenleyerek güzel bir konu başlığı açmak vardı. Aslında ucundan başlamıştım ama durum bu hale gelince askıya aldım. Tabii yine aktif edebilirim. Very Happy

Elbet bu tarz şeyler için üyelerinde fikirleri gerek. Mesela, öneri ve istek başlığı haricinde ''Digimon Hakkında Öneriler ve İstekler'' başlığı açılabilir. Forum ana sayfasında görülebilecek şekilde ana başlık olacak halde açılmalı. Öncelik bu olmalı. Orada üyeler Digimon hakkında fikirlerini veya isteklerini sunar onaylarınsa gereken yapılır.

Bunlar haricinde Digimon hakkında yarışmaları ödüllerle destekleyebiliriz. Misal önceden yaptığımız gibi Digimon Bilgi Yarışması çok güzeldi. Buna benzer olarak hikaye yarışması, resim yarışması gibi şeylerde yapabiliriz. Bunun ödüllerini de iyi şekilde ayarlamak gerek.Mesela yarışmaya kazanalara özel rütbeler verilebilir.

+Rep konsunda da forumun imkanı el verdikçe bir şey yapma fikrim var. +/- Rep yine olduğu gibi kalacak. Ama buna onay sistemi gelecek. Yani artı rep veya eksi rep verilen kişiye neden bunu uygun görüldüğü yazılmalı. Bu sayede bedavadan verilen +rep veya -replerin (özellikle eksiye dikkat) daha mantıklı görüşler halinde verilmesi uygun olacaktır. Zamanında ''neden eksi rep verdin yea'' temalı tartışmalar çıktığını hatırlarım. Tabii o zamanda bu boş yere rep verenler olursa, bunu yetkililere bildireiblirsiniz, ya da yetkili kişi bunu fark ettiğinde zaten gerekeni yapacaktır. Very Happy Hatta rep yerine buna kendi özel olarak bulduğumuz bir isim koyabiliriz. Digimonla alakalı mesela.

Neyse, mesaj atmadığım bir kaç ayın acısını çıkartıp uzun bir mesaj yazdım sanırım. En azından Digimonun hala ölmediğini istersek yine eski günlere dönebileceğimizi belirtmek istedim. Benim yazdıklarıma sizlerde bir şeyler eklerseniz bu aşama daha da hızlanabilir. Tabii bu olay hemencecik olacak değil ama yavaş da olsa sonucunda meyvelerini alabiliriz.

Kendinize iyi bakın gençler. Smile

Ha bu arada aklıma bir şey daha geldi. DigimonTR Radyo da açabiliriz. Belli gün ve saatlerde Digimon müziklerinin çalındığı radyo programı yapabiliriz. Bu tarz şeylere çoğu forumda karşılaşmıştım. Hem orada da sohbet ortamı olur.

Evet digimon.gen senelerdir bakımda, ne bakımı bu bir türlü bitmedi anlamış değilim. Very Happy Digimon'un yayınlandığı ve sitenin açıldığı tarihe bakarsak oldukça yararlı olmuştur. Very Happy Ben zannetmiyorum yenilediklerini. Very Happy

Yani konu kabaca bu. Very Happy Bize sırt çevirenler ve onların otantik sayfa/forumları. Very Happy Valla hacı bilmiyorum ama müthiş bir şekilde fantastik yerleri havalanmış önünü alamadık. Alt tarafı bir hayran sayfası adamın aklını çeldi. Very Happy Şimdi suratına bile bakmıyorlar. Anladılar tabi bu iş öyle gitmez. Forumlarına abanıyorlar. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 08:44

Evet gen.tr benim internette ilk baktığım digimon sitesiydi. Very Happy arada merak edip bakarım bişey olmuş mu diye bakımdan çıkamaz bir türlü Very Happy Deidğin gibi o kadar bakımdan sonra heralde giremin gözünü okuyum kimliğini çıkararak üye eden biyer falan olmalı heralde Very Happy

Bu site meselesine gelirsek dediğin herşey kelimesi kelimesine benim aklımdakiler Very Happy Sana hep derim ya her lafımı ağzımdan alırsın Very Happy O yüzden bişey daha yazamıyorum o önerilerinin hepsine benden +1 diyelim en iyisi Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 08:53

Bence orası özel burjuvazi bir site. Very Happy Seçilmiş üyeleri topluyorlar sadece. Razz Onlar sana ulaşıyor falan. Laughing Aslında kapalı olduğu yok yani. Very Happy Kim bilir içerde ne dolaplar dönüyor? Razz

Yapılacak şeylerin sonu gelmez sonuçta. Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 09:03

Akhero bu tema olabilir bak web master'da eh biraz iyimdir. Burda tam yenilenmemesinin sebebi şu . ücretsiz bir forum sitesi olması Very Happy 3-4 yıllık site sonuçta.. ".com"lu yapmıştık kendi cebimden para verip ama pek yararı olmadı bne maddi destek sağlarım falan diyorsanız o başka hayır diyemeyiz yani Very Happy Ben biraz düzenlemeye gideceğim grafiker sende yeni tema yeni dip resmi falan yapmaya çalışırsan iyi olur Smile

Edit: Ben Grafikerimize gerekli nelerin ypaılacağını bildirdim yeni forum logosu , iconları(anasayfa kayıt ol gibi vb ) ve yeni mesaj var yok kilitli igonu yapılacak. Sonrasında forum daha fakrlı gözükecektir. Bende olmazsa bunlardan sonra müzik portal falan ekleyebilirim.
https://digimontr.yetkinforum.com
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 11:31

Buradaki digivice'ı çekip foruma ekleyebilir miyiz? Very Happy https://i.imgur.com/pud4S.gif Ana sayfada yeni mesaj atılan yeri belirlemek için koyarız. Very Happy Göz alıcı ama olsun, zaten maksat vatandaşın yeni bir mesaj geldiğini daha iyi anlaması. Razz

Bekliyoruz yeni logoları. bounce Aslıda smileylere de ayar çekilebilir. Bir çoğu gözükmüyor. Very Happy

Düzenleme şeysi;

Şimdi sosyal medyaya da el atmak lazım. Bir adet twitter adresi açalım bence. Orada yazılanlar herkes tarafından görüldüğü için Digimon hakkında arama yapıldığında karşılarına biz çıkabiliriz. Misal Latin Digimon sitesinin oldukça fazla takipçisi var. Çoğu zaman Digimon hakkında yazılar yazanları görüyorum. Açılırsa adresi yönetebilirim. Very Happy Facebook adresi de yavaştan aktifleşirse iyi olur. Razz

Var mı bilmiyorum ama bir adet youtube adresi de açalım. Forum hakkında tanıtım videoları koyabiliriz. Digimon adı geçiceği için hiç olmadık yerden videolarımıza ulaşabilirler. Oradan da siteye gelirler muhakkak. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 11:36

Facebook sayfası çömez sayfadan gelen "taklidimiz" iftirasına mağruz kalacaktır büyük ihtimal Very Happy Onlara laf yetişetirebilirim diyorsanız bilemem Very Happy Twitter konusunda bir şikayetim olmaz zaten bilmem Twitter'ı Laughing Youtube güzel fikirmiş. Diğer digimon içeriklerini de oraya yükleriz Very Happy Bİlgisayardan forum videosu falan çekmek gerekiyorsa o işleri ben halledebilirim Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 11:44

Evet muhtemelen o sayfadan işimize karışanlar olacaktır. Onlara kimin gerçekten taklit olduğu gösterilir. Very Happy Ama doğru mesaj silmek için durmadan orayı gözetlemek gerekir. Razz

Twitter konusuna gelirsek, aktif kullanıldığı taktirde getirisi olacaktır. Sadece Türk değil bir çok yerden kişiyle de iletişime geçilebilir. Very Happy Çoğunlukla ben ilgilenirim, siz de arada bir şeyler yazarsınız. Razz

Çok iyi olur yapabilirsen. Very Happy Bu siteye ait videolar illa ki bir yerlerden karşılarına çıkacaktır. Very Happy Youtube'da gün de kim bilir kaç kişi Digimon hakkında videoları kurcalıyor. Az bir ihtimal değil. Very Happy

Ha bir de. Bence sadece sabit konuların başlıkları farklı renkte yazılsın. Öteki türlü çok acayip bir görüntü oluşuyor. Bir sürü değişik renk var, çok göz alıyor. Tek bir renk olursa hoş olur kanımca.
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 11:59

Tamam ama nasıl bişeyler çekeceğimi bana söylemeniz lazım saçma saçma işler yapmiyim sonra Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:08

Onay çıksın elbet neler çekileceğini konuşuruz. Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:15

Akherousia demiş ki:
Buradaki digivice'ı çekip foruma ekleyebilir miyiz? Very Happy https://i.imgur.com/pud4S.gif Ana sayfada yeni mesaj atılan yeri belirlemek için koyarız. Very Happy Göz alıcı ama olsun, zaten maksat vatandaşın yeni bir mesaj geldiğini daha iyi anlaması. Razz

Bekliyoruz yeni logoları. bounce Aslıda smileylere de ayar çekilebilir. Bir çoğu gözükmüyor. Very Happy

Düzenleme şeysi;

Şimdi sosyal medyaya da el atmak lazım. Bir adet twitter adresi açalım bence. Orada yazılanlar herkes tarafından görüldüğü için Digimon hakkında arama yapıldığında karşılarına biz çıkabiliriz. Misal Latin Digimon sitesinin oldukça fazla takipçisi var. Çoğu zaman Digimon hakkında yazılar yazanları görüyorum. Açılırsa adresi yönetebilirim. Very Happy Facebook adresi de yavaştan aktifleşirse iyi olur. Razz

Var mı bilmiyorum ama bir adet youtube adresi de açalım. Forum hakkında tanıtım videoları koyabiliriz. Digimon adı geçiceği için hiç olmadık yerden videolarımıza ulaşabilirler. Oradan da siteye gelirler muhakkak. Very Happy

çok çok iyi bir fikir DigimonTR Diye bir twitter adresi aç istersen sen yönet daha bilgi sahibisin o yönde. Benim DigimonTurkiye isimli youtube kanalı mevcut. Smile DigimonTR facebook siteside var orayıda canlandırırsak tadından yenmez. Ordada sizi yönetici yaparım Smile Hafta sonu yani bu haftasonu halletmek lazım o işi Smile
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:20

Öyleyse ben twitter adresini açarım. Very Happy Youtube adresi olması güzel, koyulacak videolar er ya da geç birileri tarafından görülecektir. Very Happy Aslında bunlar için ortak bir mail adresi kullanırsak güzel olur. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:36

Onu da hallederiz ama forumdan konuşmamamız lazım MSN veya Skype falandan konuşmamız lazım Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:41

foruma tekrar konusmak içni chatta eklenebilir Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:44

Olmadı birimiz bir adres açar, açılan adresi şifresini özelden yollar. Very Happy Bu arada ismi lazım olmayan vatandaşların da twitter adresi varmış. Pek aktif değiller ama. Bu yüzden DigimonTr adını kabul edeceğini zannetmiyorum. Ya DigimonTR olarak açarım ya da DigimonTürkiye olarak. Very Happy

Evet bir ara vardı hoştu güzeldi. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 12:56

Kotalı arkadaşlar için sorun olmasın Very Happy Bİlmem ki Chatbox ne kadar yer tutuyo Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 14:22

Çok sorun olacağını zannetmiyorum abartı bir yönü yok. Very Happy En son açılanı hatırlıyor musun, muhtemelen o boyutlardadır. Very Happy
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 64
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/12/11

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 15:07

Bekliyoruz benimde yapabileeğim bir şey varsa seve seve yaparım.
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Nereden Nereden : Denizli

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 18:30

Güzel fikirler var baya Very Happy

En son açılan chatbox 1 hafta tuttu Very Happy Sonra 1 adam bile girmedi Very Happy Ki o zamanlar forumumuz canlıydı Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 19:16

Bakalım dursun öyle olmadı tekrar kaldırırız. Very Happy Mail hakkındaki olayı halledelim yavaş yavaş atraksiyonlara başlayalım. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 21:56

Bana sosyal paylaşım sitelerinde siteyi simgeleyecek üyelikler açma işi saçma geldi gibi. Bence ilk önce siteyle uğraşalım, ondan sonra sosyal paylaşım sitelerine üyelik açarsınız. Sitemiz şöyle sitemiz böyle diyecek bir şeyler olsun sitede değil mi? Bir de bence rep sistemi, tuttuğu takım, lakap, gereksiz rütbeler falan hep kaldırılsın ve de forumdaki "nerden" gibi yazım hataları düzenlensin. Ayrıca forumda birçok yazım hatası var dediğim gibi, ondan harici açtığın konunun rengini seçme gibi gereksiz bir özellik var. Very Happy Bir de sitede 5-10 tane zamanı geçmiş duyurular, sabit konular falan var onları da temizleyin bence. Ondan sonra da forumu düzenli hale getirip konuları tekrar düzenleyelim. Gereksiz konular aşırı çok var. Nasıl yapalım konuları derseniz ben bi ara yazayım buraya. Sonra da içerikleri düzenleyelim, kırık linkler falan. Hepsi olduktan sonra ve temayı da düzenledikten sonra reklam yapacak yüz bulabiliriz. Very Happy Ayrıca o chat işi çok gereksiz, nerede seviyesiz forum var hepsinde ondan var. Forumun aktifliğini de bozuyor. Bence kaldırın. Very Happy Ben temaya çok uğraşırdım da şu anda çöküntü içindeyim, biraz zaman lazım olabilir. Belki de olmayabilir. Bir de önceden de dolu şey yapmıştım beğenmemiştiniz. Very Happy Size beğendirmesi zor olduğu için de yapasım gelmiyo biraz. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 22:10

Zaten gereksiz miladı dolmuş konular belli onlara gereken yaparım ben aktif olduğum yerde Very Happy Renkler gerçekten gereksiz evet. Hani sabit konuları bir nebze anlarım da normal konularda çok abes kaçıyor. Zaten digimon sezonlarındaki değişik renkte açılmış başlıkları düzelttim. Diğer aktif olduğum yerlerde de gördükçe düzenlemesini yapıcam. Yazım olayına gelirsek, o biraz yorucu bir iş. Very Happy Her üyenin kusursuz yazmasını isteyemeyiz ama en azından okuduğunda cümleyi anlyabilecek seviyede yazmalarını talep edebiliriz. Bir yerde özel forum kuralları olup bunun belirtilmesini de istiyorum. Vatandaş girdiği gibi görsün. Razz Aslında chat olayı bir yerde faydalı düzenli kullanıldığı taktirde. Very Happy Üyeleri oradan forum içeriğie yönlendirebilme imkanı mevcut. Tabii eksi yönleri de var bunu zaman göstericek. Very Happy Ben şahsi olarak pek beğendiğimden, beğenmeme konusunda yorum yapamıyorum. geek
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 22:42

evet fikirleriniz çok önemli tuttuğunuz takımı kaldırmayı düşünüyorum bende. Rep sistemide olacak ama sebebi bildirilmesi şartıyla öyle bi özellik parasızdır inş. araştırmam llazım onu . Nerden'i nereden olarak düzelteceğim Smile Forumun renkli olması dikkat çekmek içindi onuda hallederim. Evet önce siteyi düzenlemek lazım bencede Smile ben bunları yaparken sizde görevli olldugunz bölümlelrde akhero gibi konularıaktifletirebilir kırık linkleri düzenleyebilirsiniz. Uygun zamandada forumun temeasını değiştirirsek iyi ollur yeni tema rengimiz turuncudan mavi oldu çünkü Smile o duyurları düzenlemiştim bi arada hallederim gene bölümdeki sabit konularıda bi zahmet siz bakın Very Happy chat olayına gelince zaten mod arkadaşları ordada mod yaparsam gerektiğinde mudahale edebilirler düzen korunur yani Smile bir müddet böyle devam etsin bakalım..
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 22:57

Tamam zaten mesaj iletilmiş baksana herkes benimle aynı fikirde ve de önerilerim dikkate alınmış. Very Happy Yazım kuralı derken üyelerin yazım kurallarına uymasını söylemiyordum, forumda saçma sapan yazılar var, onlar düzeltilsin diyordum. Neyse zaten o gibi şeyleri admine duyururuz, o da gereken özeni gösterir diye düşünüyorum. O küçük yazım hatalarını düzelttin ya gerçekten çok iyi oldu. Very Happy Çoğu kişi amaan boşver derdi ama sen demedin. Very Happy Neyse chat sistemi de şimdilik dursun bakalım hadi. Bir de ben rep sisteminin kaldırılmasını, onun yerine siteye hizmet eden ve bilgili olan kişilerin "uzman" rütbesi almasını öneriyorum. Bir de karar veremediğimiz konular için anket yapmak da yerinde olur. Ben sitenin teması ile biraz uğraşayım bakalım. Ha bi de ben arkaplan için şey düşünüyordum. Mesela bu forumun beyaz kısımları yarı şeffaf olacak, arkaplan da şöyle olacak: Forumun aşağısına inildikçe dijital dünya gezisi yapacağız. Yani atıyorum en üstte Digimon tanrıları olacak, sonra aşağı inildikçe çocuklar görüncek, oradan da aşağı inildikçe lağımı göreceğiz, Numemon'lar falan olacak. Very Happy Küçük bi planını göstereyim istiyosanız. Very Happy Üzerinde uğraşabilseydim yapardım.
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

MesajKonu: Geri: Tartışma Konusu...   Tartışma Konusu... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2012, 23:08

yetkinforumda öyle birşey yapabilabilir mi geinş zamanda uğraş bakalım Very Happy hayırlısı destek forumdan yardım almaya çalışırız. Bence sen şöyle ilkten tema yap banner . ana renk mavi olsun Smile 2 tane yap mesela anket aç atıyorum ki anket iyi fikir herkesin görüşünü almak rep kaldırılmalı mı diede anket açılabilir Smile

Tartışma Konusu...
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Xros Wars Tartışma Başlığı