DigimonTR Forum
Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Images10
DigimonTR Forum
Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir.

3 posters
YazarMesaj
Osmen
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
Osmen

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/11
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : Eskişehir

Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Empty
MesajKonu: Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir.   Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Icon_minitimePerş. 30 Ağus. 2012, 11:23

Yep Yeni ve Tek Kimseden Duymadınız Kendi Teorim…….

-Yeni teorimi yine maddeler halinde açıklayacağım ve teorimin temel maddesi Obito-Rinnegan ve Nagato.

Evet arkadaşlar Teorim şu…
-Pain diye tabir ettiğimiz Nagato grubu Nagato dahil 7 kisiden oluşuyor. Yani Nagato Rinneganıyla 6 kisiyi kontrol ediyor. Bunu Tobi niye yapmasın?

-Tobi Rinneganın tüm gücünü ve geçmisi sonuna kadar bilen bir karakter. Bu durumda Obito olmaması lazım ve çok eskilere dayanması lazım.

-Herşeyi unutup Obito’nun öldügünü varsayalım. Ölü kontrolü Nagato’nun yaptıgı gibi bedenler olabilir sonuçta o da sharinganı olan farklı yeteneklere sahip bir shinobi bedeni.

-Yakında Sasuke de Naruto’nun yanında savaşa katılacak(Büyük ihtimalle). Tobi çok güçsüz kalmıyor mu sizce de? O kadar güçlü kisinin arasında sadece 1 jutsuyla. Obito bu kadar kişiyi yenebilir mi?

-Benim düşüncem tüm bu bedenlerin arkasında inanılmaz çakra-güç ve bilgiye sahip biri daha var.

-Tüm bu zamana kadar olan teoriler Kagami-Madara-İzuna-Obito-Shisui aslında çoğu var olabilir doğru olabilir hatta belkide hepsi.!!!

-Nagato tüm o doğuştan sahip olmadığı ve gücünü tam olarak kullanamadığı rinneganla 6 kişiyi aynı anda kontrol edebiliyorsa bundan daha fazlasını rinneganda çok usta bir kişi yapabilir.

-Şüphelendiğim kişi tabi ki Rikudo’nun büyük oğlundan başkası değil. Bizzat Rikudou Sennin’le kan bağı olan ve dünyada rinneganın tüm gücünü en iyi 2.olarak kullanan kişi. Rinneganın tüm kudretine ve bilgisine sahip olan ayrıca Rikudou’dan gelen mükemmel sınırsız çakra.

-Ve devam ediyorum. Belki Madara da kullanıldı gerçekten. Sonuçta Madara’nın bedeni kayıp. Kabuto canlandırmak için sadece 1 parça kullandı. 1 Dna parçası. Tobi’nin kullandığı ilk piyonlardan biri Madara olabilir. Hashirama’dan gen alma olayı. Kisame’ye gözüken Madara vb vb. Kisame aptal değil Madara’yı tanır. Obito’nun bedenini bulan sharinganın tekniklerini bilen kyuubi gücüne hakim olan biri Madara. Ayrıca Hashirama’nın genleri Tobi için çok büyük rol oynadı. Şuan Akatsuki’de kendisi dışında canlı kalan tek kişiyi yani Zetsu’yu yarattı ve kesin olarak Zetsu onun en çok işine yarayan adamlarından biri.

-Tobi her gözüktüğünde saçı ve şekli değişiyor sizce bu dediğim olamaz mı? Tüm bunların arkasında Nagato gibi rinnegan gücünü kullanan ve çakra sorunu olmayan Nagato’dan 1000 kat daha iyi cakrası olan Rikodu’nun büyük oğlu neden olmasın?

-Umarım beğenmişsinizdir çok düşündük ve arkadaşımızla bilgilerimizi birleştirerek bunu bulduk.Ben iskeletini buldum ama arkadaşlarımında çok yardımı dokundu.
Barış Osman Güldemir/Uchiha Osmen
Ergin Çınar/Yondaime
Uğur Esef/Owlcity
http://www.animefrm.com
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir.   Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Icon_minitimeÇarş. 05 Eyl. 2012, 09:34

Madara da Obito'ya katıldı artık güç dengesi bozuldu Ssasuke gelse bile Obito'lar ağır basar Very Happy
http://digimontr.forumotion.com/
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir.   Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir. Icon_minitimeÇarş. 05 Eyl. 2012, 09:57

Off hiçbir şey anlamadım çünkü Naruto izlemiyorum ama teorilere bayılırım, yabancı forumlarda dolu okuyorum niye Türkçe forumlarda yapılmıyo falan diyodum ooh çok güzel oldu bu. Very Happy Darısı diğer animelerin başına ama.

Naruto Son Teori Tamamen Bizim Yapımımız alıntı değildir.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Fan Club
» Naruto MTV Türkiye'de!
» Naruto MONSTER (AMV)
» Naruto Mükemmel Amv'ler
» naruto fan ları müjde ramen yapımı