DigimonTR Forum
Dökün İçinizi Images10
DigimonTR Forum
Dökün İçinizi Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dökün İçinizi

+7
MERT12
Osmen
Erginksk
MeTaLGaRuRuMoN
Examon
Sphynxinator
Akherousia
11 posters
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 08 Ekim 2012, 14:23

Konuşmak dertleşmek iyidir güzeldir, dökün içinizi rahatlayın. Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 08 Ekim 2012, 17:00

Üniversiteye yeni başlıycam da biraz sıkıntılıyım. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 08 Ekim 2012, 19:30

Hangi bölüm? Very Happy Ne yönden sıkıntın var ki Very Happy Başta farklı gelecektir tabi liseyle alakası olmayan bir ortamı mevcut. Very Happy Tabii bu edineceğin arkadaşlıklarla da alakalı Very Happy Ruhu liseli vatandaşlar bulursan başka Laughing
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeSalı 09 Ekim 2012, 16:04

Ne bileyim üniversite çok uzak bir ortam gibi geliyor bana. Neyse ki liseden bir arkadaş vardı, onunla da aynı bölümdeymişim. O çok yardımcı oldu sonradan geldiğim için. Aslında çok sıkıntı yapmazdım da bir de istemediğim bir bölümdü. Mecbur olduğum için girdim. Very Happy Bölüm Biyoloji. Ben Bilgisayar Mühendisliği ya da Grafik istiyodum. Bilgisayar Mühendisliği'nde boş yer varmış aslında bir tane, ama onu da tercih etmediğim için giremedim. Bir de ben Antalya'da oturuyorum, o mühendislik Isparta'daydı. Ailem de yollayamayız falan dedi. Very Happy Grafik de zaten istediğin kadar güzel çiz, torpilli. Kursa gitmeden kazanamıyosun. Very Happy Neyse yapacak bir şey yok. Very Happy Başka birisi döksün içini, sıra kimdeyse. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeÇarş. 10 Ekim 2012, 17:51

Ya ben bu sene ilk kez ders çalışmaya başladım ama pişman oldum Very Happy Abi bu ne bi fizik bi kimya bi biyoloji bi geometri bi matematik öğrenicem bi yandan edebiyatı, dil anlatımı, tarihi ezberliycem. Lan tek başına bir tanesi zaten 1 günü alsa haftasonumu bile yesem yine yetmiyo. Bide her biri bir ton ödev veriyo Allah'ım bu nasıl bişey Very Happy Bunların yanısıra bilgisayar olimpiyat çalışmalarım devam ediyo evde huzur yok okulda huzur yok okul yönetimi zaten manyaklardan oluşuyo saçma saçma iş yapıyolar delirtiyolar adamı Very Happy

Neyse şimdilik bu kadar yeter heralde her öğrencinin sorunlarını açığa vurmuştur bu yazım Very Happy

(Bunların yanı sıra aksi gibi sayısal dersleri çok da severim. Sevip de hepsine vakit ayıramamak ayrı koyuyo insana Very Happy)
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeCuma 12 Ekim 2012, 01:02

Examon demiş ki:
Ya ben bu sene ilk kez ders çalışmaya başladım ama pişman oldum Very Happy Abi bu ne bi fizik bi kimya bi biyoloji bi geometri bi matematik öğrenicem bi yandan edebiyatı, dil anlatımı, tarihi ezberliycem. Lan tek başına bir tanesi zaten 1 günü alsa haftasonumu bile yesem yine yetmiyo. Bide her biri bir ton ödev veriyo Allah'ım bu nasıl bişey Very Happy Bunların yanısıra bilgisayar olimpiyat çalışmalarım devam ediyo evde huzur yok okulda huzur yok okul yönetimi zaten manyaklardan oluşuyo saçma saçma iş yapıyolar delirtiyolar adamı Very Happy

Neyse şimdilik bu kadar yeter heralde her öğrencinin sorunlarını açığa vurmuştur bu yazım Very Happy

(Bunların yanı sıra aksi gibi sayısal dersleri çok da severim. Sevip de hepsine vakit ayıramamak ayrı koyuyo insana Very Happy)

Üniversitede istediğin bir yere yerleşemeyip de istemediğin bir bölümü okuyunca keşke lise 1'e dönsem de bütün derslere teker teker çalışsam dersin merak etme. Tabi o zaman çok geç olur. Şimdi desem bile anlamayacaksın, illa o stresi yaşaman gerekecek. Very Happy Hayırlısı. Umarım aklını başına almanı sağlayacak birileri olur yanında. Smile
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Nereden Nereden : Denizli

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeÇarş. 07 Kas. 2012, 06:03

moralim bozuk dün iddaa kuponum tek maçtan yattı Sad

Very Happy Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeÇarş. 07 Kas. 2012, 19:50

Cuma günü psikiyatriste gideceğim, çok korkuyorum korktuğum şeyleri söyler diye... Sad
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeCuma 09 Kas. 2012, 19:49

Psikiyatristler genelde en korktuğun şeyleri seni korkutmadan söylerler Very Happy
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeCuma 09 Kas. 2012, 22:27

Korktum. Very Happy Nereden biliyorsun? Bu arada gittim. Adam beni Psikoloğa yönlendirdi. Kadına utana utana anlattım durumu. Very Happy Hayret ama anlatma işini düşündüğümden daha kolay yaptım, unuttuğum şeyler vardı ama sonra söylerim onu da. Very Happy Seanslar devam edecekmiş. Aman olumlu bir sonuç alayım da, isterse 100 seans sürsün(deermişem). Ama şu an ne iyiyim ne kötü, off. Very Happy
Erginksk
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2298
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 27

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePerş. 02 Ocak 2014, 15:46

Bu ortamı, bu insanları, eski aktifliği ve eğlenceyi köpek gibi özlemişim. Net. bounce 
Osmen
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
Osmen

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/11
Nereden Nereden : Eskişehir

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePerş. 02 Ocak 2014, 17:45

Keşke devam etse:D Dökün İçinizi 2406749917 
http://www.animefrm.com
Erginksk
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2298
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePerş. 02 Ocak 2014, 17:50

Keşke Dökün İçinizi 4099528297  Baksana kimse yok ortalarda kaç yıl önce girmiştim ilk kez siteye o zamanları hatırladım ya Sad 
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeC.tesi 04 Ocak 2014, 01:29

Evet eski ortamı arkadaşlıkları kısaca bende sizin gibi herşeyi özledim eski aktifliği.Elimden geleni yaptım tekrar canlandırmak için ama tek başına olmuyor yapamıyoruz.
https://digimontr.yetkinforum.com
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Nereden Nereden : Denizli

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 13 Ocak 2014, 18:47

okul denildi şu denildi bu denildi ama yaz geldiginde bile değişen birşey olmadı :/ yıllardır aynı :S
hadow
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
hadow

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/07/14

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 22:40

Ne oldu da site böyle sessiz sakin anlamadim.Herhalde çok geç gelmişim.
culumon2
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
culumon2

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/07/14

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 07 Tem. 2014, 07:07

hadow demiş ki:
Ne oldu da site böyle sessiz sakin anlamadim.Herhalde çok geç gelmişim.
bi ara kapanmıştı da ondandır belki
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 866
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/09
Nereden Nereden : Demon's Castle

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePaz 20 Tem. 2014, 23:58

Vay anasını...
http://digiblast.tr.gg/
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. 2014, 00:04

Valla üzücü bir tablo.Sanırım artık yapacak birşey yok.Digimon unutuldu.
https://digimontr.yetkinforum.com
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24

Dökün İçinizi Empty
MesajKonu: Geri: Dökün İçinizi   Dökün İçinizi Icon_minitimePtsi 25 Ağus. 2014, 14:59

yaklaşık 1 sene oldu girmeyeli sitede gezdikçe utancımdan ölüyorum olur torucon kontakt da falan karşılaşırız ağzımı burnumu kırın hak ediyorum

Dökün İçinizi
1 sayfadaki 1 sayfası