DigimonTR Forum
Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Images10
DigimonTR Forum
Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4

3 posters
YazarMesaj
qwerty31
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
qwerty31

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/06/15

Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Empty
MesajKonu: Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4   Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Icon_minitimeCuma 28 Ağus. 2020, 01:06

Arkadaslar merhabalar. Digimon adventurenin 99/01 arasinda cikmis 4 parca filmi mevcut bildiginiz uzre. Taichinin bebekliginde gecen + Omegamonun ilk geldigi + altin zirha burundukleri film ve diaboromonun intikamiydi sanirim. Bu 4 filmi lutfen biri japonca dublaj turkce altyazili olarak upload edip link verebilirmi. Ilk film haric hepsi silinmis. 3filmin birlesiminden olusan tr dublaj the movie mevcut bende ama ayri ayri o 3u ve diaboromonun intikamini biri upload edip link verirse cok sevinirim. Bulamiyorum hic bir yerde. Lutfen biriniz yardimci olsun bana arkadaslar Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 3903915283
qwerty31
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
qwerty31

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/06/15

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4   Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Icon_minitimeCuma 28 Ağus. 2020, 01:16

Movie 1 = Digimon Adventure the Movie

Movie 2 = Digimon Adventure - Bokura no War Game

Movie 3 = Digimon Adventure 02 - The Golden Digimentals

Movie 4 = Digimon Adventure 02 The Revenge of Diaboromon

Hadi arkadaslar lutfen bu 4u filmi elinde japonca dublaj turkce altyazili olan upload edip link altsin lutfen. (Goruntu kalitesi cok muhim degil 480 veyatta 360p olsa bile olur)
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4   Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Icon_minitimePerş. 29 Ekim 2020, 17:05

Öncelikle selamlar. Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 2597542810

Linklerin ölmüş olması çok üzücü, zira artık elinde saydığınız filmler olan kimseyi tanımıyorum. Crying or Very sad
En azından bende hiç olmadı, zamanında online izlemiştim bu saydığınız filmlerin hepsini.

Her yıl buralara birileri bakıyor normalde. Arada gelip kontrol etmenizi öneririm. Bu sene her zamankinden bile daha az kişi geliyor ama belli olmaz. Laughing Zamanında çalışıyordu bu linkler, muhakkak birilerinde kalmıştır diye düşünüyorum.

Dilerim aradığınızı bulabilirsiniz. Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 2549737695
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4   Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4 Icon_minitimePtsi 07 Ara. 2020, 11:45

Evet görüldüğü üzere 11 yıllık bir site. Yaklaşık o linklerin ömrüde 8-9 yıl vardır. Şuan mevcut arşivime bir bakarım ama kaldığını sanmıyorum. Ancak internet üzerinden altyazıyı srt halinde bulursanız başka yerden aldığınız japonca filme senkronize edebilirsiniz. Yada hazır başka dublaj üzerinden japon dublajı ekleme zahmetine de girilebilir. Ama şuan türkçe kaynak mağlesef çok azaldı. Bulabilirsem paylaşırım.

İyi forumlar.
https://digimontr.yetkinforum.com

Digimon Adventure Movie 1 2 3 ve 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» digimon savers movie
» Digimon Adventure 3
» digimon adventure 1. sezon
» Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai
» Digimon Adventure tri. 2: Ketsui Yorum Başlığı