DigimonTR Forum
Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Images10
DigimonTR Forum
Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]

+3
donetouch
Examon
MERT12
7 posters
YazarMesaj
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Empty
MesajKonu: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2020, 13:10

Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   640?cb=20200403183242
Efsanevi serinin son çıkan ama aynı zamanda ilk serinin de yenilenmiş hali olan Digimon Adventure 2020 serisinin konusunu geçte olsa açıyorum belki 3-5 kişimiz görecek ama yinede forumda bulunmasında fayda var.

En son yayınlanan Adventure'nin devamı niteleğinde saydıkları 6 bölüm "Digimon Adventure Tri"  film serisi çok beğenilmese de Digimon ekibi 1. ve 2.sezonun ekmeğini yemeye devam etmek istiyor anlaşılan.

1999 yılındaki Digimon Adventure serisinin reboot edilmiş yani günümüze uyarlanmış hali şekilde karşımıza çıkacak olan yapımda eski hikayeye paralel şekilde devam edecek. Bu cümleden de anlaşılacağı üzere pek değişiklik beklememek gerek.

Pandemi sürecinden kaynaklı bir süre yayınlanması duran yapım şuan 20 Aralık tarihinde yayınlanacak olan 29.bölümle devam etmekte. 2021 yılının yazına kalmadan 54 bölümlük seriyi tamamlayacaklarını düşünüyorum. Açıkcası şuan yeni seriyi izlemedim haliyle pekte bilgi sahibi değilim. İnternetten okuduklarım bu yönde sizlere de yardımcı olması amacıyla yayınlanan trailer ve eski Adventure ve Yeni Adventure karakteri arasındaki değişimi atmak istiyorum.

1999 vs 2020
Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Unbenannt-2048x1443

Trailer

Ayrıca Ayrıntılı Bilgi için
https://digimon.fandom.com/wiki/Digimon_Adventure:

Türkçe altyazıya ulaşmak için lütfen cevap yazınız.

Examon likes this post

https://digimontr.yetkinforum.com
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePaz 07 Mart 2021, 14:18

Son girdiğimde bu gönderiyi görmemişim affraid

Şimdilik kısa bir yorum yapayım seri hakkında kısmette varsa daha uzun da konuşuruz...

Seri çok ümit vererek başladı. Seri boyunca en çok beğendiğim şey Reference Book bilgilerine mümkün olduğunca sadık kalmışlar digimonları hikayeye katarken ve bu benim kitabımda büyük artıdır. Smile

Müzikleri, çizimleri ve bu sezona özgü şeyler eklemeleri de ayrıca beğendiğim şeyler. Sezona özgü şeylerden kastım spoiler olabilir:

Spoiler:

Diğer taraftan serinin en büyük eksiği kendi kendini felaket tekrarlayan bir senaryosu olması. Evrimlerin apar topar gelmesi çoğu insanın aksine beni rahatsız etmemişti ama genel planda çok az şey olurken küçük arclar hep birbirinin aynı. Aynı derken ne demek istiyorum örneğin..:

Spoiler:

Diğer bir olumsuz denebilecek yönü ise Taichi ve Agumon Show'a dönüşmüş olması. Very Happy Kendi adıma bu beni o kadar rahatsız etmiyor Taichi ve Agumon'u izlemek eğlenceli. Ama diğer çocuklara gerekenden az dikkat gösteriliyor ve bu yeri geldiğinde hiç birikimi olmadan birden önemli hale geldiklerinde kopukluğa neden olabilir.

İlk üç dört bölümde edindiğim beklenti hatırı sayılır ölçüde düştü. Yine de takip etmeyi bırakmıyoruz.  rabbit

MERT12 likes this post

MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePerş. 11 Mart 2021, 01:18

Valla benim daha tam izleme fırsatım olmadı ama forumu güncel tutmak adına böyle bir konu açma ihtiyacını duydum. Belki bir gün eskileri yad ederek bakabilirim ama bu güzel yorumun için teşekkürler biz bizeyiz spoilere bile gerek yoktu Smile
https://digimontr.yetkinforum.com
donetouch
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
donetouch

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/06/11

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePtsi 06 Haz. 2022, 14:53

teşekkürler
murat...seval...
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
murat...seval...

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/10/09
Yaş Yaş : 32

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimeÇarş. 13 Tem. 2022, 08:55

teşekkürler
MaXiMa
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
MaXiMa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/01/11

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimeCuma 10 Şub. 2023, 06:39

teşekkürler inşallah bütün bölümler vardır
iozturk
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
iozturk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/10/15

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePerş. 25 Ocak 2024, 19:38

teşekkürler
iozturk
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
iozturk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/10/15

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimeSalı 30 Ocak 2024, 19:17

teşekkürler
ulquiorra26
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
ulquiorra26

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/24

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]    Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]   Icon_minitimePtsi 12 Şub. 2024, 15:32

sa herkese

Digimon Adventure 2020 [TÜRKÇE ALTYAZI]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Digimon Adventure Tri. 1 ( Türkçe Altyazı ekledi)
» Digimon Savers Türkçe Altyazı 48/48 (Yenilendi)
» Digimon Adventure 3
» Digimon Adventure tri. 1: Saikai Yorum Başlığı
» Digimon Adventure tri. 2: Ketsui Yorum Başlığı