DigimonTR Forum
Sponsorluk için :) Images10
DigimonTR Forum
Sponsorluk için :) Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sponsorluk için :)

+2
Akherousia
feelmysoul
6 posters
YazarMesaj
feelmysoul
PS DESTEK
PS DESTEK
feelmysoul

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/05/10
Nereden Nereden : Adana

Sponsorluk için :) Empty
MesajKonu: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 12:32

Öncelikle herkese hayırlı günler, iyi forumlar.

Ben bu konuyu buraya açmamın sebebi şudur. Sitenizi uzaktan veya yakından ama her hafta takip ediyorum. genellikle pasif üyeyim çok az mesaj attığım görülmüştür fakat site admimize bir teklifte bulunacam benim bi sitem vear o sitede photoshop üzerine işler yapıyoruz siteyi daha önce açtım fakat bazı nedenlerden dolayı siteye ara vermek zorunda kaldım şuan siteyi tekrar faaliyet'e geçirdim tekrar site işlemeye başladı ve yeni bir uygulama başlattım bu uygulamada sponsor olduğumuz tüm sitelere tek 1 buton dahi olsa yardım ediyoruz.

İzniniz sitemde açtığım konuyu tanıtim:

Alıntı :
Başlıktada olduğu gibi bizde hizmet sınır tanımıyor gün geçtikce gelişiyor ve dahada büyüyoruz hergün bir yenilik ve bilgi üretip dağıtıyoruz.

Pekala bizim amacımız hedefimiz nedir ?
-Bizim amacımız hedefimiz dürüst,keliteli ve daha güncel paylaşımlar yapmaktır.Kalitemiz üye sayısıyla değil veya site temasıda değil kalitemiz yapmış olduğumuz resimler, paylaşımlar ve vermiş olduğumuz bilgilerdir zaten bir sitede bunu gözetmek birinci kuraldır hiç tereddütsüz kaliteli paylaşımlarımız olacaktır.

Neden biz ?
-Biz bedava domain veya host üzerinden site açmış olabilir fakat güvenilir ve kaliteli paylaşım olmayacağının kanıtı değil bu. Biz bize destek verenlere destek vermekle tanınmak istiyoruz ve bizim sponsorluğumuzdaki sitenin hiçbir zaman onu yarı yolda bırakmayacamızı bilmesini isteriz.Bizim çalışmamız güven içindedir bununda bir başka yolu yoktur zaten biz ne kadar güven verirsek o kadar kaliteli paylaşım yapacak kişiler toplamışız oluruz şüphesiz.

Sponsor sitelerin temaları nasıl bir şey ?
-Sponsor sitelerin temalarını butonun tutalım avatar yok resmine kadar biz yapıyoruz en iyi şekilde hazırlıyoruz ve paket halinde sponsor sitemize veriyoruz. Ama şu var bizim hazırlıcamız tema 1 günde olmuyor fakat en geç 1 hafta içinde oluyor bu nasıl olursa olsun bir hafta sonunda biz tema paketin sponsor sitemzin kurucusuna teslim ediyoruz.
-Ayrıca bizim yaptığımız temaların bazılar örnek verelim iconlar onları biz hazırların içinden en güzelini seçip butonun üzerine yerleştirme yapıyoruz biz'e çıkıp siz niye iconları hazır kullanıyorsunuz gibi suçlamada bulunulması kesinlikle yasaktır çünkü iconlar'ı en uzman kişiler bile günlerce uğraşıp yapıyor tutki biz 1 hafta içinde nasıl icon yapıp yetiştirelim.

Bu tema ücretlimi ?,ücretsizmi ?
-Bu tema tamamen ücretsizdir ve yapacağımız hiç bir resimde veya iconda imzamızı taşımaz en büyük özelliğimiz budur bizim karşı siteye olan güvenimiz ve anlaşmamız doğrultusununda reklam vermeyiz.

Basvuru Form'u ;
Link: http://psdestek.yetkinforum.net/Basvuru-Formu-h3.htm

Sanırım bu alıntı her şeyi anlatıyor. Burada Adminimize söylemek istiyorum izniniz olursa sitenizin photoshop sponsoru olmak isterim sitenize yapacağım katkılardan memnun olurum seve seve'de yaparım Smile
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 12:49

Genelde bu işleri ücret karşılığı yaparlar, siz ücretsiz yapıyorsunuz. İyiymiş. Very Happy Adminde uygun görürse neden olmasın. Smile
feelmysoul
PS DESTEK
PS DESTEK
feelmysoul

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 13:03

Akherousia demiş ki:
Genelde bu işleri ücret karşılığı yaparlar, siz ücretsiz yapıyorsunuz. İyiymiş. Very Happy Adminde uygun görürse neden olmasın. Smile

Evet bir çok yerde site için tema istenildiği zmaan size premium tema gösterirler ve ücret talep ederler fakat bizde o yok Smile bizde admininde fikirlerini alarak bizimde fikirlerimizi sunarak yapılan bir el emeği var şuana kadar bir sitenin almış bulunuyoruz oranın temasında yardımcı oluyorum onlara Smile

Sponsorluk için :) Bannerhj

Bir online oyun sitesine yapmığımız banner çalışması yarısı bizim fikrimiz yarısı adminin fikri Smile

En son feelmysoul tarafından Paz 29 Ağus. 2010, 13:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 13:51

Aslında güzel fikir Smile Siteyi geliştirirken bazı özellikleri yenileyecektik, bu iş çok yardımcı olabilir Very Happy
redlightning26
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
redlightning26

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 317
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/06/10
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : Spiral Mountain

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 14:20

adminimiz ne der bakalım Smile iyi fikir ve güzel teklif Smile
feelmysoul
PS DESTEK
PS DESTEK
feelmysoul

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 14:36

redlightning26 demiş ki:
adminimiz ne der bakalım Smile iyi fikir ve güzel teklif Smile

Onu bekliyorum ne zamandan beri ama hiç cevap yok Sponsorluk için :) Icon_biggrin
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 14:51

Online değil Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 15:49

evet olabilir karsılıgında ne alacaksiniz kazzanciniz ne daha dogrusu
https://digimontr.yetkinforum.com
feelmysoul
PS DESTEK
PS DESTEK
feelmysoul

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePaz 29 Ağus. 2010, 15:56

MERT12 demiş ki:
evet olabilir karsılıgında ne alacaksiniz kazzanciniz ne daha dogrusu

Karşılında tek isteğim dostluk Smile

Daha açık konuşmak gerekirse sizin sitenizde 1 widgetlik yer istiyorum küçük bir yer resim yapacam Bu sitenin Photoshop'unu veya temasını photoshopdestek.tr.cx tarafından yapılıyor yazacak bende bizim siteye photoshop'unu yaptığımız siteler diye sizin sitenizide ekliyeceğim Smile bundan güzel bişey varmı ?
kontcuk
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
kontcuk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 667
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/09
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : Johto

MesajKonu: Geri: Sponsorluk için :)   Sponsorluk için :) Icon_minitimePtsi 30 Ağus. 2010, 11:35

Aslında çok iyi fikir. Mert online olduğunda kabul eder bence.

Sponsorluk için :)
1 sayfadaki 1 sayfası