DigimonTR Forum
2 aylık tatilden sonra...  Images10
DigimonTR Forum
2 aylık tatilden sonra...  Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2 aylık tatilden sonra...

+4
Sphynxinator
MeTaLGaRuRuMoN
Akherousia
Mototuku
8 posters
YazarMesaj
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 866
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/09
Yaş Yaş : 27
Nereden Nereden : Demon's Castle

2 aylık tatilden sonra...  Empty
MesajKonu: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimeC.tesi 10 Eyl. 2011, 20:34

Öncelikle sitenin yeniden açıldığını facebooktan haber veren Halil ağabeyime sonsuz teşekkürler.....

Yaklaşık 4,5 - 5 senedir digimoncuyum ve 3 farklı digimon forumunda paylaşımlarda bulundum. Birkaç önemsiz nick değişiminden sonra bütün forumlarda değişmez nickim Mototuku olarak karşınızdayım. Digimon oyun ve mangalarına meraklıyımdır...

Daha önceleri bulunduğum iki digimon forumu da host problemlerinden ansızın kapanıverdi. Sonraları bulduğum bu forumda eski digimoncuların yanı sıra yeni digimoncularla da tanıştım. Esas probleme gelince... 2 aydır ne internet cafelerden, ne de babamın laptobundan bu siteye ulaşamadım. Uzun bir süredir sürekli baştan başlayıp yeniden yapılandırdığım digimon oyunumun beta sürümünü süremedim. Birkaç SS ile ilk sürprizi 2 ay önce patlatmıştım zaten. İkinci olarak, birkaç gün sonra oyunun düzeltilmiş hali ile SSleri yeniden sunacak, harita ve düşman parametrelerini düzenledikten sonra beta sürümü test amaçlı koyacağım. Foruma yeniden döndüğüm için mutluyum ve daha güzel paylaşımlar yapmayı umuyorum.

Bu arada forumu yeniden şekillendiren başta adminimiz (Mert abi) olmak üzere tüm herkese teşekkür ediyorum (forum adam olmuş ya, önceki temaların hepsi bana ters geliyordu.)

Herkese yeniden merhaba artık evimdeyim ve paylaşımlarla hizmetinizdeyim Very Happy
http://digiblast.tr.gg/
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimeC.tesi 10 Eyl. 2011, 21:27

Vay vay kimler gelmiş. Very Happy Return of the Mototuku. Razz Tekrar hoş geldin. Very Happy

Oyuna devam etmene de ayrıca sevindim. Very Happy
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : Denizli

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimeC.tesi 10 Eyl. 2011, 21:48

hoşgeldin onur Smile seni burda tekrardan görmek çok güzel Smile
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 00:41

Hoş geldin Mototuku. Digimon Türkiye'de bulunmuş muydun sen? Very Happy Bir de Digimon oyunlarına meraklıyım derken hangilerini kastediyorsun, DMO'yu mu sadece. Very Happy Bir de oyunu görmek isterim, ben de bi oyun yapmayı düşünüyorum yakında. Sen hangi oyun motorunu kullandın? Temayı beğendiğine sevindim, turkuaz gerçekten Digimon'a daha uygun olduğu için bu renkte bir şeyler yapalım dedik. Very Happy Turuncu çok çocuksu duruyodu.
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 07:57

vay vay kimler gelmis mototuku sen nerdeydin ya tekrar hos geldin dmo dan haberin var demi
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 08:07

Ooo hoşgeldin Moto çok özledik seni nerelerdeydin Very Happy Sende geldiğine göre kadro biraz daha sağlamlaştı Very Happy
http://digimontr.forumotion.com/
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 10:35

omegamon demiş ki:
vay vay kimler gelmis mototuku sen nerdeydin ya tekrar hos geldin dmo dan haberin var demi

olmaz mı... günü gününe takip ettiğim dmo'ya üyelik alırken sürekli aynı sistem hatasıyla karşılaştım, üyelik alamadım Sad

Sphynxinator demiş ki:
Hoş geldin Mototuku. Digimon Türkiye'de bulunmuş muydun sen? Very Happy Bir de Digimon oyunlarına meraklıyım derken hangilerini kastediyorsun, DMO'yu mu sadece. Very Happy Bir de oyunu görmek isterim, ben de bi oyun yapmayı düşünüyorum yakında. Sen hangi oyun motorunu kullandın? Temayı beğendiğine sevindim, turkuaz gerçekten Digimon'a daha uygun olduğu için bu renkte bir şeyler yapalım dedik. Very Happy Turuncu çok çocuksu duruyodu.

Rumble Arena, DMW 2-3, Battle Spirit vs. oyunları oynadım. Battleda beni biliyolar zaten bi mihiraya gelememiştim ehehe Very Happy Her neyse, oyun motoru olarak RMXP (Rpg Maker XP) ya da RMVX (Rpg Maker VX) kullanabilirsin. Ben oyunumu RMXP'den yapıyorum haritalar falan daha kaliteli oluyo o zaman. RMXP - Ruby scriptten anlayan tanıdığın birileri varsa birkaç bişey yazmayı deneriz. Onun dışında ekibimde sağlam bir grafikerim olsa iyi olurdu Very Happy

Bu arada yeniden hoşbulduk Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 10:52

Hoşgeldin Smile Eski üyelerin tekrardan gelmesi çok güzel..İnşallah hep böyle devam eder.Site istenilen aktifliği yaşar.Neyse sana iyi forumlar tekrardan hoşgeldin. Smile

Eclipse Evolution,Game Marker da iyi oyun yapma progamları...Eclipse Evolution hazır olarak online yapma progamı npcleri oyuncuları sen düzenleyebiliyorsun bakmanızı tavsiye ederim.Wink
https://digimontr.yetkinforum.com
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 13:42

Vay vay vay Mototuku reis özlettin kendini yahu. Smile Hoşgeldin inşallah devam edersin kaldığın yerden herşeye Smile
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 20:14

Hıı, hazır RPG motoru kullanıyosun. Ben de zamanında denemiştim de pek heves olmadı, devam ettiremedim. Very Happy
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

MesajKonu: Geri: 2 aylık tatilden sonra...    2 aylık tatilden sonra...  Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 21:42

MERT12 demiş ki:
Hoşgeldin Smile Eski üyelerin tekrardan gelmesi çok güzel..İnşallah hep böyle devam eder.Site istenilen aktifliği yaşar.Neyse sana iyi forumlar tekrardan hoşgeldin. Smile

Eclipse Evolution,Game Marker da iyi oyun yapma progamları...Eclipse Evolution hazır olarak online yapma progamı npcleri oyuncuları sen düzenleyebiliyorsun bakmanızı tavsiye ederim.Wink

Game maker ın ara yüzü pek hoşuma gitmedi, eclipse evolutionda da charsetleri nasıl düzenleyebileceğimi bilmiyorum Very Happy

2 aylık tatilden sonra...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6 sene sonra
» 1 sene geçtikten sonra tekrardan merhaba
» Digimon Fusion Türkçe Dublaj! (Bunca yıl sonra nihayet?)