DigimonTR Forum
Herkese merhaba... Images10
DigimonTR Forum
Herkese merhaba... Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese merhaba...

+2
MeTaLGaRuRuMoN
Cezaqolk
6 posters
YazarMesaj
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 64
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/12/11

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePaz 11 Ara. 2011, 13:33

Daha önce pokemon sitelerindeydim eğer google'ye nickimi aratırsanız üye olduğum bütün forumları vb. görebilirsiniz.Digimon'a yeni başladım 1. sezondayım ve hemen bir digimon forumuna gireyim dedim.
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : Denizli

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePaz 11 Ara. 2011, 19:04

hoşgeldin Very Happy adını yazmamışsın adın ne ? Very Happy
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePaz 11 Ara. 2011, 19:15

Adım Erkut 8. sınıftayım Ceza fanıyım.
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Antalya

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePtsi 12 Ara. 2011, 15:35

Merhaba Erkut. Hoş geldin foruma. ^_^
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeÇarş. 14 Ara. 2011, 15:36

Hoş geldin Erkut. Very Happy
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeÇarş. 14 Ara. 2011, 19:16

Forumunuzu beğendim fakr 2000 küsür kişi olmamıza rağmen çok durgun bir forum.
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeÇarş. 14 Ara. 2011, 20:08

maalesef öyle Sad
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePerş. 15 Ara. 2011, 04:40

Benim yapabileceğim bir şey var mı ?
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePerş. 15 Ara. 2011, 16:54

Bilmiyoruz Erkut. Bekliyoruz, düşünüyoruz şu an. Very Happy Ama sanmıyorum durgunluğun sona ereceğini. Very Happy Her gün girmesen de arada sırada gir yani foruma. Terk etme bizi. Very Happy
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePerş. 15 Ara. 2011, 20:28

şuan birşeyler yapabilecek tek kişi mert Smile ama o da bu aralar siteye adım bile atmıyor :/
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 774
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Nereden Nereden : Çocukluktan Digimon Fanı

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimePerş. 15 Ara. 2011, 22:36

Hosgeldin Smile umarim kalici olursun. Buraya bir suru kisi uye ama istediklerini indirdikten sonra cekip gitti hepside.
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeCuma 16 Ara. 2011, 04:28

soniczeki demiş ki:
Hosgeldin Smile umarim kalici olursun. Buraya bir suru kisi uye ama istediklerini indirdikten sonra cekip gitti hepside.

Seni pokemon forumlarından ve konsol oyunları forumundan tanıyorum.

Edit : Zaten hep burdayım.

En son Cezaqolk tarafından Cuma 16 Ara. 2011, 04:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeCuma 16 Ara. 2011, 18:21

Hoşgeldin inşallah kalıcı olursun.

benim bir yere gittiğim yok.Vakit buldukça foruma giriyorum.Çok online olan beni mutlaka görmüştür her zaman.Son mesajlara bakıp gerekeni yapıyorum merak etmeyin.Burda iş hepimize düşüyor herşeyi devletten beklememek lazım.Sitenin durgun olmasının 2 sebebi vardır.Bir okulların açılması ikinciside Digimon fanlarının gün geçtikçe azalmasıdır.Biz bir yere kadar online tutabiliriz.Pekçok forumda üstükapalı reklam yaptım gören görmüştür zaten.Ama bir yere kadar bunlar oluyor.Geri kalan iş forumlardaki üyelere düşüyor.

Neyse lafı fazla uzatmayalım.Tekrardna hoşgeldin iyi forumlar Wink
https://digimontr.yetkinforum.com
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 10:53

okul falan bence biraz bahane aramak olur.geçen yıla göre site oldukça durgun.yaz tatilinde bile siteya fazla giren yoktu.sırf okullar açıldı diye üyeler terk etmedi bence.bu kötü süreç yavaş yavaş geldi..
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 11:25

Bence de. Hem okul açılınca sitenin aktifliği azalıyorsa demek ki siteye giren hep inek. Very Happy Benim okulum varsa bile giriyorum yani, derslerimden de geçiyorum bi şekilde. Very Happy Siteye biraz daha kaliteli üye lazım desem ayıp etmiş olur muyum ki? Very Happy
Cezaqolk
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Cezaqolk

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 13:59

Bu konuda hiç kuşkunuz olmasın ben gerçekten kaliteli bir üyeyim hiç bir forumu terk etmedinm.Dediğim gibi nickimi yazın görün.
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 774
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Nereden Nereden : Çocukluktan Digimon Fanı

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 16:03

Cezaqolk demiş ki:
soniczeki demiş ki:

Seni pokemon forumlarından ve konsol oyunları forumundan tanıyorum.

Edit : Zaten hep burdayım.
Ben heryerdeyim. Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 21:32

kendim için konuşmadım genel olarak konştum.Okul gibi bir derdim yok giren her şekilde girer zaten.Dediğim gibi digimonu sevdirmek için birşeyler yapmak lazım.Ben Youtube'ye videolar yükledim katılım olur diye siteye ama fazla yararını göstermemiş gibi.Yavaş yavaş durgun olduysa site yavaş yavaşda bizim aktifleştirmemiz lazım.Durum ortada Üye olanların %70'i linkleri alıp gidiyor.,Bu böyle olmamalı önüne geçmemiz lazım.
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 21:56

Ya site biraz çöp aslında. Birazcık daha kaliteli olsa daha iyi olur. Biraz öneri yapayım durun. Very Happy Öneri sayfasında yapıcam diycem de öneri sayfası yok. Very Happy Pardon varmış öneri sayfası. Ama olsun buradan yazayım. Cezaqolk, senin konunu biraz kirleticem de, kusura bakmazsın artık. Very Happy Gerçi kirletme de değil hani, site söz konusu. Başlıyorum:

Sitede gereksiz çok fazla bölüm var. Yani ilk önce DigimonTR Yönetim bölümünde 5 tane bölüm var. Bu bölüm 2'ye indirilse, ilk bölümün içinde sırasıyla "Forum Kuralları", "Forum Hakkında Önerileriniz", "Cezalılar" gibi bölümler olsa, ayrıca bu konuya isteyen üye de forum hakkında soru sormak için konu açabilse(ilk konu "Forum Hakkında" adında bi konu olabilir örneğin), ikinci konuda da yeni gelenler tanışma mesajı yazsa güzel olur. Digimon Sezonları iyi, ama yapılan Digimon paylaşımları düzenlensin, mesela "Digimon 2 torrent linkleri", "Digimon 2 İngilizce dub", "Digimon 2 altyazılı" falan diye konular olacağı yerine "Digimon 2 indirme bağlantıları" adında bir bölüm olsun. Böyle daha sade ve düzenli bir forum olur. Paylaşımlar mümkün olduğunca alıntı olmasın. Şu Digimon Paylaşımları bölümü de çok karışık, çorba gibi. Very Happy Ayrıca anime bölümü da çok ayrıntılı. Tamam, Digimon da bi anime ama anime yerine Digimon'un öne çıkması lazım. Very Happy Animelere bu kadar konu ayrılmasın bence. 2-3 tane yeter. Very Happy Aynı yer "Diğer" bölümü için de geçerli. "Diğer" bölümünde sadece üyelerin birbiriyle kaynaşabileceği konular açılsın. Paylaşımlar yapılmasına gerek yok öyle film paylaşımı falan. İsteyen başka yerden bulabilir. Bi de çöp kutusu bölümünü sadece görevliler görsün. O da "forum hakkında" bölümüne taşınabilir düzen açısından. Ondan sonra şu "Tuttuğu Takım" zımbırtısı defolsun gitsin. Sinir oluyorum oraya. Very Happy Bi de "rep" de kaldırılsın. Rep'in yüksek olunca ne oluyor, önemli olan Digimon'la ilgilenmek değil mi? Forumu iğrençleştiriyor bu şey. Rep'i olmayan forumlara bakarsanız zaten hep düzeyli forumlar olduğunu görürsünüz. Bir de tema çok iğrenç. Bence değişsin tema. Bi de şu logo her sayfa yenilendiğinde değişsin. İlginç olabilir. Ya da her gün değişsin. Neyse, şimdilik bu kadarcık. Very Happy Very Happy Biraz sade olsun forum ya. Siz de bir şeyler yazın.

Bir de mesela şu duyurular bölümünde zamanı geçmiş dolu duyuru var. Duyuru zamanı geçince silinsin allaasen yea. Sonra niye kimse gelmiyo diye bas bas bağırıyoruz. Very Happy

Bi de şu online grafiği ile logo çalışmamı naaptın Mert ya, kötü müydü onlar. Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 22:15

Valla Çok istek yapmışsı. Okurken yoruldum şu olsun bu olsun.Bunları yapmak bu kadar kolay olsaydı yapardık hemen.Bunu ben tek başıma değil tüm görevli arkadaşlar yapmalı.Mesela Grafiker arkadaşımız Yeni bir logo yapabilir.Online çalışmasına gelin fazla yer kaplamayan yaparsan daha iyi olur.Ayrıca söylediğin bölümlerde vb görevli olan arkadaşlar düzenlemeli dediğin gibi diğer bölümleride ben geniş zamanda düzenlerim.Sitenin full temasını değiştirmek istiyorum fakat yetkinforumun bağlantılı olduğu tema sitesi hitskin'e girilmiyordu en son o olayı halledersem iyi birşeyler yapmaya çalışacağım haıyrlısıyla bunu hep beraber yapacağız inşallah.Neyse konu bura değil geniş bir zamanda tüm görevli arkadaşlar bu olaylarla ilgilenmeli ilgilenmeliyiz.Herkese iyi forumlar
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 22:29

Ben yöneticinin değiştirebileceği konulardan bahsediyordum. Grafik işini biz hallederiz, merak edilecek bir şey yok. Ama bence yönetici bi plan kursun üyelere danışarak. Hacklenme karşısında yapabileceğim bir şey olsaydı(kod falan derseniz öğrenirim de güvenlikte iyi değilim, bi hacker'a karşı koruyamam forumu) bana verin forumu da ne demek istediğimi göstereyim diycektim de yok işte.
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 22:38

Ne yönetici değiştirmesinden bahsediyorsun anlamadım.ve neden bir hacker bizim durgun forumu hacklesin ki ? Yani durup dururken nerden çıktı hacker konusu sen onlara bunlara kafanı yorma bence.Grafiker olarak Grafik işlerini yap Smile
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Herkese merhaba... Empty
MesajKonu: Geri: Herkese merhaba...   Herkese merhaba... Icon_minitimeC.tesi 17 Ara. 2011, 23:16

Gerçekten çok yanlış anlıyorsun lafları. :O

Herkese merhaba...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese merhaba
» Herkese Merhaba!
» Herkese Merhaba
» Herkese merhaba
» Herkese merhaba