DigimonTR Forum
Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Images10
DigimonTR Forum
Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı

+3
Examon
Gullit
Akherousia
7 posters
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Empty
MesajKonu: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeSalı 01 Kas. 2016, 14:56

Şubat ayının 25'inde yayınlanacak olan serinin dördüncü filmi. Henüz piyasada olmadığı için ve önceki filmleri izlememiş kişiler olabileceği için posteri spoiler içine aldım. Çünkü gayet bariz spoiler'lar içeriyor Very Happy 

:
Gullit
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
Gullit

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 15
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/09/12
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 26 Kas. 2016, 23:57

Bahsi geçen 2015 çıkışlı ''Yeni Digimon'' film serisi olarak mı devam ediyor acaba? Konuyu yeterince takip edemediğim için uzak kaldım da biraz.
http://sahakenarindan.blogspot.com
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeÇarş. 04 Ocak 2017, 20:40

Gullit demiş ki:
Bahsi geçen 2015 çıkışlı ''Yeni Digimon'' film serisi olarak mı devam ediyor acaba? Konuyu yeterince takip edemediğim için uzak kaldım da biraz.

Evet, asında baştan beri film formatında geliyordu, sadece kendi içinde bölümlere ayırmışlardı. Önümüzdeki ay 4. film yayımlanacak. ^^
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeSalı 10 Ocak 2017, 19:20

Flood olacak ama, vatandaşın teki her nereden bulduysa yeni filmin ilk 5 dakikasının analizini yapmış. İlk sahne dışında pek kayda değer bir şey yok bence Razz 

İlk 5 Dk:
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeÇarş. 11 Ocak 2017, 16:15

Foxy hep yüklüyor bunları. "Bokutachi no Digital World" sitesinde yayınlanıyor haberler genelde ilk olarak. Ya orası yada "With The Will". Ben izlememeyi tercih ediyorum hepsini tek seferde bölüme izliycem Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 14 Ocak 2017, 00:11

Ben With the Will'i tercih ediyorum, orası oldukça sağlam Very Happy Başka forumlar da vardı ama kapanıp gittiler, seneler önce Razz
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 14 Ocak 2017, 10:03

Aynen öyle. With The Will internetteki en sağlam Digimon komünitesi benim gözümde. Wikimon'da da parmakları var zaten. Very Happy Orda bir üyeliğim var bir zamanlar baya da aktiftim, orası burdan çok daha farklı içlerinde öyle adamlar vardı ki bizim burda kendi aramızda yaptığımız (keşke yapabilsek dediğimiz) şeyleri her gün çay kahve niyetine yapıp üzerine de başka işler yapıyolar.

Neyse konuyu dağıttım biraz üzgünüm Razz
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 25 Şub. 2017, 16:11

Utanmasam şimdiye kadar yayınlanmış filmler içindeki en kötüsü buydu diyeceğim fakat filmin girişindeki flashback sahnesinin hatırına böyle bir yorum yapmayacağım Very Happy Yine de diğer 3 filme kıyasla en etkisiz olanı buydu diyebilirim... 

Spoiler:
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 25 Şub. 2017, 19:38

Evet baya doldurma sahne vardı ama yinede her şey aydınlanmaya başlıyor
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePaz 26 Şub. 2017, 11:43

Yani en azından bu film sayesinde orijinal seçilmiş çocukların kimler olduğunu görmüş olduk. Very Happy Biri Mei'ye benziyordu uzaktan bakınca. Gözlükten dolayı da liderin Daigo olduğunu söyleyebiliriz Very Happy
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeÇarş. 01 Mart 2017, 20:07

Akherousia demiş ki:
Spoiler:

Sonraki filmin posterinde Ofanimon: Falldown Mode var Neutral
Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Asfsaf10
http://digimontr.forumotion.com/
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePerş. 02 Mart 2017, 17:58

Bu yorumu yazdıktan kısa bir süre sonra görmüştüm hatta başlığı da açtım. Very Happy Ne çektin be Hikari... http://digimontr.forumotion.com/t2178-digimon-adventure-tri-5-kyousei-yorum-baslg
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePaz 05 Mart 2017, 10:40

Çok iyi niyetlerle yola koyulmuş, ama çok korkunç hatalar yapılmış bir bölümdü. Yine Digimon Tri olduğu için belirli bir puan sınırının üstündeydi tabii ki. İzlerken deli gibi zevk alıyorum. bounce Ama ilk 4 filmde en hatalısı buydu ne yazık ki.

Spoiler:

Bir önceki filmden sonra sönük kaldığını itiraf etmeliyim. Ama o final sahnesinden sonra buraya ne koysalar sönük kalırdı zaten Laughing
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePaz 05 Mart 2017, 11:50

5 o kadar da kötü olmaz herhalde Very Happy

Spoiler:
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePaz 05 Mart 2017, 14:54

Bütün Digimon fanbaseinin düştüğü bir hatadan aydınlanış anı içerir:

Spoiler:
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePaz 05 Mart 2017, 19:33

Güzel konuya geldin, teee ilk filmden beri düşünüyorum, bunlar acaba bütün Adventure kanonunu kabul edip mi çekimleri yapıyorlar yoksa kafalarına göre bazı filmleri görmezden mi geliyorlar? Very Happy Mesela;

Spoiler:
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePtsi 06 Mart 2017, 17:26

Bu sefer spoiler dışına yazıcak bişey bulamadım. Very Happy

Spoiler:
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimePtsi 06 Mart 2017, 18:26

Bence bunun pek spoiler'ı kalmadı, zaten bu filme kadar gelen kişinin sorgulaması gereken bir mevzu... Very Happy 

Dark side ruhum kabardığında öldüklerini istemiyorum desem yalan olur Razz 

Şimdi Tri. serisinde öyle bir mevzu var ki, daha önce hangi başlıkta söyledim hatırlamıyorum ama 01 seçilmişleri, 02'yi tamamen zihinlerinden silmiş gibi davranıyor. Biri bile şimdiye kadar çıkıp, bu Ken nerede, Daisuke nerede, şu bu nerede diye sorgulamadı. Ken'i bile görünce var olduğu o an akıllarına dank etti Very Happy Hadi diğerlerini geçtim Takeru ile Hikari'nin 02'dekilerden bu kadar uzak olması ilginç. İnsan bir sorar hayırsızlar. İletişime geçmeye çalışır. Maki de galiba bunlara kaybolduklarına dair hiç haber vermedi. 3. filmde Maki -muhtemelen- Ken'in digivice'ı ile gelip Digital dünyaya kapı açtığında şaşırmadıkları ve sorgulamadıkları gibi bunları da sorgulamıyorlar... Very Happy
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 866
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/09
Yaş Yaş : 27
Nereden Nereden : Demon's Castle

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeÇarş. 22 Mart 2017, 15:31

Akherousia demiş ki:
Bence bunun pek spoiler'ı kalmadı, zaten bu filme kadar gelen kişinin sorgulaması gereken bir mevzu... Very Happy 

Dark side ruhum kabardığında öldüklerini istemiyorum desem yalan olur Razz 

Şimdi Tri. serisinde öyle bir mevzu var ki, daha önce hangi başlıkta söyledim hatırlamıyorum ama 01 seçilmişleri, 02'yi tamamen zihinlerinden silmiş gibi davranıyor. Biri bile şimdiye kadar çıkıp, bu Ken nerede, Daisuke nerede, şu bu nerede diye sorgulamadı. Ken'i bile görünce var olduğu o an akıllarına dank etti Very Happy Hadi diğerlerini geçtim Takeru ile Hikari'nin 02'dekilerden bu kadar uzak olması ilginç. İnsan bir sorar hayırsızlar. İletişime geçmeye çalışır. Maki de galiba bunlara kaybolduklarına dair hiç haber vermedi. 3. filmde Maki -muhtemelen- Ken'in digivice'ı ile gelip Digital dünyaya kapı açtığında şaşırmadıkları ve sorgulamadıkları gibi bunları da sorgulamıyorlar... Very Happy

Vallaha da billaha da büyük hayırsızlık. Hala sorarım ne halt yiyorlar diye, bence bir reboot da bu seçilmişler yemiş...
http://digiblast.tr.gg/
pufuduk
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
pufuduk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/03/12
Yaş Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı   Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı Icon_minitimeC.tesi 17 Haz. 2017, 18:20

digimon tri nin bütün bölümlerini nerden bulabilirim aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim Smile

Digimon Adventure tri. 4: Soushitsu Yorum Başlığı
1 sayfadaki 1 sayfası