DigimonTR Forum
SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Images10
DigimonTR Forum
SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!

+10
Akherousia
gamze167
DigiDisaster
BlackWargreymon
gulsumey
nexttonext
MERT12
Akbar
LordReal
Mehmon
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mehmon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mehmon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 753
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/09
Yaş Yaş : 25
Nereden Nereden : Digital Dünya'dan!

SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 01 Eyl. 2009, 10:30

Konunun ilk mesajı :

BENİM EN ÇOK SEVDİĞİM ANİMELER:Dragonball,Pokemon ve Digimon

En son Mehmon tarafından Salı 31 Ağus. 2010, 13:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

YazarMesaj
mahmutpasa2009
Acemi Digimon Eğitmeni
Acemi Digimon Eğitmeni
mahmutpasa2009

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 260
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/08/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : kadiköy

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 08:13

ne olursa olsun digimondan sonraki en iyi çizgifilm o
Akbar
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akbar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 504
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : Azerbaycan

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 08:31

anime anlayisin yokmu senin? avatar cocukce bisi
http://www.google.az
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 08:42

Avatar anime olmayabilir ama çocukça demene izin veremem.Avatar pek çok yaşa hitap ediyor ve yaklaşık 2,5 milyon izleyicisi var Exclamation
http://digimontr.forumotion.com/
Akbar
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akbar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 504
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Nereden Nereden : Azerbaycan

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 08:50

tamam bisi demedik
http://www.google.az
Mehmon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mehmon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 753
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/09
Nereden Nereden : Digital Dünya'dan!

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 09:11

Evet o zaman insanlar bunu yanlış tanımlamışlar sadece bir yerde anime olmadığını buldum ama sizin baya bi kanıtınız var bence anime değil!!! :Taii:
Hem avatar çocukça bi şey değil... farao
Bu arada burda herşey var avatarla ilgili şeylerde ararsanız bulursunuz:
www.wikipedia.com Cool
kontcuk
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
kontcuk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 668
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/09
Nereden Nereden : Johto

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 09:08

Benimkiler:
Pokemon(Ustasıyım diyebilirim. Oyunlarını filmlerini animelerini pokemonlarını hepsini yalayıp yuttum.)
Digimon(Çok uzun zamandır izlemiyorum.)
FullMetalAlchemist(Yazık oldu robot olana yaa.)

P.S: Avatarla Beyblade'i nasıl unuttum yaa. Çocukluğum beyblade'le geçmişti. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 10:20

Benim de; Elfen Lied, Code Geass, Slam Dunk, Death Note, Blade Of The Immortal, Ruhların Kaçışı ve Digimon vs. vs.. Very Happy

Bir de şu Trinity Blood'a başlamayı düşünüyorum. Vampirler filan dikkatimi çeker hep. Ayrıca aldığım haberlere göre bir kaç bölüm İstanbul'da geçiyormuş. Japon abiler nasıl tasvir etmiş acaba buraları, onu da merak ediyorum. Very Happy Zaten anime çok uzun değil. Hafta sonları eve kapanıp izlesem, 2 haftada bitiririm herhalde. Very Happy

En son Akherousia tarafından C.tesi 17 Ekim 2009, 09:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kontcuk
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
kontcuk

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 668
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/09
Nereden Nereden : Johto

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 11:03

Eğer Blade izlediysen trinity blood'u izlemene gerek yok derim. Neredeyse aynsını yapmışlar adamlar. Very Happy Bi tek fark var o da japonların kisi anime. Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 28 Mayıs 2010, 10:07

Şu en son mesajı yazdığım zamandan bu yana 70'den fazla anime izledim. Aralarında en çok beğendiklerim, Code Geass - R2, Baccano! ve Clannad After Story'di. Üçünede 10 üzerinden 10 verdim. Harika yapımlardı. Very Happy Trinity Blood'da güzeldi, Bizans devrindeki İstanbulu, Osmanlı motifleriyle süslemişlerdi, biraz da teknoloji ekleyince daha bir hoş olmuştu. Ama nedense sonundan bir halt anlamadım. İzleyenlerin çoğuda anlamamış zaten. Onun için mangasını okumak şart. Very Happy

Bari size bir kaç anime öneriyim. Code Geass; Eğer Death Note'ı izlemiş ve beğenmişseniz buna da kesin el atın. Harika bir yapım, özellikle finali çok sağlam. Very Happy

Baccano!; Bu animede en sevdiğim yapımlar arasında. Ama şöyle bir şey var. Animenin konusu itibariyle bir bölümde ''3 farklı tarihten'' kısımlar var. Durmadan farklı tarihlere geçtiği için biraz kafanız karışabilir. Very Happy Ama bu tarihlerde yaşanan olayları çok güzel, arada boşluk kalmadan birleştiriyorlar. Smile

Clannad After Story; Clannad serisinin ikinci sezonu. Ben bu animeye ilk, okul komedisi diye başladım ama, animenin türü kısmında yazan ''dram''ı ciddiye almalıymışım. Very Happy İlk sezon komedi ağırlıklı olsada, ikinci sezon adamı yerden yere vurur. Very Happy İçinde dram, duygusallık var diye izlememezlik yapmayın. Başroldeki erkek karakterin başına gelen onca olaydan sonra yaptıkları, yapmaya çalıştıkları... bütün erkeklerin izlemesi gerek. Hayatımda ilk defa bir anime izlerken duygulandım la! Konu çok derinden işlenmiş. Very Happy
floodman
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
floodman

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 76
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/10/09
Yaş Yaş : 32
Nereden Nereden : Kastamonu

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 28 Mayıs 2010, 10:56

digimon death note code geass sailor moon camp lazlo star wars
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 879
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!   SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 20 Haz. 2010, 16:09

camp lazlo ne zaman dan beri anime
digimon,pokemon,yugioh,beyblade,bakugan new vestroia,avatar hepsini severim çoğunu ezberlerim

SEVDİĞİMİZ ANİMELERDEN KONUŞALIM!!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2