DigimonTR Forum
Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Images10
DigimonTR Forum
Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?

4 posters
YazarMesaj
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 866
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/09
Yaş Yaş : 27
Nereden Nereden : Demon's Castle

Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Empty
MesajKonu: Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?   Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Icon_minitimePaz 25 Nis. 2010, 05:57

Evet, başlıkta da sorduğum gibi nereden indirip, nasıl CD'ye yazacağımı bilmiyorum. Anlatırsanız sevinirim.
http://digiblast.tr.gg/
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Empty
MesajKonu: Geri: Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?   Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Icon_minitimePerş. 06 Mayıs 2010, 14:22

Bu adreste resimli anlatım var. Umarım işine yarar. Smile

http://www.genelforum.gen.tr/playstation/97962-ps1-oyunlarini-cdye-yazmak-resimli-anlatim.html

En son Akherousia tarafından Perş. 06 Mayıs 2010, 15:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mototuku
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
Mototuku

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 866
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/09/09
Yaş Yaş : 27
Nereden Nereden : Demon's Castle

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?   Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Icon_minitimePerş. 06 Mayıs 2010, 14:54

teşekkür ederim bakıyorum şimdi.
http://digiblast.tr.gg/
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?   Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 05:06

bu ps2de de işe yarar mı
mukak
Ultimate(Mükemmel Seviye)
Ultimate(Mükemmel Seviye)
mukak

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 567
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/02/10
Yaş Yaş : 32
Nereden Nereden : BALIKESİR

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?   Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim? Icon_minitimeÇarş. 21 Tem. 2010, 18:16

hiç gerek yok ps1 için emu kullan fazla sistem gerkmiyo zaten ps1 deki performans ve kaliteyi aynen alırsın.
epsxe 1.7.0 ben bunu kullanıyorum.tavsiye ederim.

Bilgisayardan indirdiğim PS1 oyunlarını nasıl CD'ye yazdırıp playstation'da oynayabilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Digimon Xros Wars'dan Beklentileriniz??? (Sizce Nasıl olacak yada nasıl olmalı ?)
» rep :)rep nasıl verilir
» İmza Nasıl Eklenir?
» ass dosyası nasıl çevirilir
» digimon nasıl indirilir