DigimonTR Forum
Ve Mutsuz Son... Images10
DigimonTR Forum
Ve Mutsuz Son... Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Mutsuz Son...

+9
Ophanimon
ShineGreymon
mukak
DigimonTurkiye
Sphynxinator
BlackWargreymon
soniczeki
MeTaLGaRuRuMoN
Examon
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 16:43

...Önce bir grup küçük çocuk vardı. Televizyonda Digimon'u izlerdi. Çok ama çok severdi. Sonra çocuklar hayal kırıklığına uğradı çünkü Digimon yayından kaldırıldı. Çocuklar büyüdüler. Genç bireyler oldular. Ama hala Digimon sevdasını bırakmadılar. Ve Türkiye'nin en iyi digimon forumunu kurdular. www.digiworld.tr.cx Sonra burası büyük beğeni topladı. Bendeniz de üyelerden biriydim. Bu orum gelişti ve ilerledi. ps2opat.de ekinden kurtulup .com'a geçti. Ama onra belası başladı ve site çökmeye başladı. Üyeler azaldı ve paylaşımlar düştü. Sorumsuz üyeler paylaşımları yorumlamadılar. Forum sonunda bitti ve kapanma kararı aldı. haftalar hatta aylar boyunca boyunca heryer sessizdi. Sonra birden bir umut ışığı doğdu. Türkiye'nin yeni digimon forumu Dİgimon TR kuruldu. başta üyesi azdı. Ama hepsi deneyimliydi be geçen defaki kabustan ders alanlar vardın içlerinde. 1 yıl kadar bir süre boyunca forum sessizce büyüdü. SOnra ben geldim. Gelişimle eski forumda kazandığım herşeyle burdakileri senkronladım ve Türkiye'nin en büyük digimoncusu oldum. Burası beim için evim kadar yakındı. Üyeler zamanla çoğaldı. Arttı arttı. Hikayeler yazıldı sıralı anketler açıldı sezonlar çevrildi mangalar koyuldu. Sonra üyelere bir hal geldi. Eski forumun kabusuna benzer bir durum yaşanmaya başlanmıştı. Bunu kimse farkedemeden olan bir olay bunu durdurdu. Apocalymon-War Greymon iftirası. War-Greymon ve Apocalymon çok yakın arkadaştı ve Apocalymon aslında digimona pek hayranlık duymamasına rağmen arkadaşı için giriyordu. DOlayısıyla onun paylaşımlarına yorum yapıyordu. War-Greymon'un kavgalı olduğu bir üye bu durumu fırsatına kullandı ve birkaç günlük bir gerilim yaşandıç Sonuç olarak Apocalymon sürgün edildi. Her nasılsa, bu olay forumu ayakta tutan bir felaketti ve forumun ömrünü 2-3 ay arası uzatacaktı. Ama sonunda o geldi...

GEYİK BÖLÜMÜ FACİASI!!!

Digimonlar hakkında yapılan bunca güzel muhabbet ve oyunlar gerçek hayatla senkronize oldu. Sonra yanlızca diğer konulara ait başlıklar açıld. Başta sakin ve normaldi. Ancak sonra bu virüs forumun sistemine kalıcı bir zarar vererek üyeleri oraya bapımlı etti. mesaj sayısı 10.000'e yaklaşana kadar hiçbirşey yapılmadı. Burda görevliler de gecikmişti. Sonunda geyik bölümü tamamen kalırıldı. Ama kalıcı izi kaldı. Üyeler yanlızca Geyik Bölümü adına foruma bağlandıkarı için o gidince oraya bağımlı olanlara bir durgunluk geldi. Foruma mesaj atmamaya başladılar. Aksileştiler ve iç kavgalar oluştu. Bu noktada War-Greymon, Blackwargreymon, Akherousia, Imaqination, Mototuku ve omegamon isimli üyeler forumun performansını arttımak için çabalara giriştiler. Ama ellerinde patlayanlarla kaldılar. Bu sırada Imaqination'ın yaptığı büyük sürpriz herkesi sevindirdi ve Türkiye'deki bütün digimoncuları Facebook yoluyla bir grupta toplamayı başardı. Ancak bu da foruma fayda etmemişti. Aksi gibi ou da forumdan uzaklaştırmıştı. Artık sitemiz ölüyordu. Admin ayda bir kere girip yanlızca mesajları okuyup bişeyi değiştirmeden çıkmaya başladı. Aktif üye sayısı haftada 4'e kadar düştü. Sonra aktif kalan son 8 üye forum hayatta kalsın diye uğraştılar. Özellikle War-Greymon ve Blackwargreymon beraberce ve ayrı ayrı çalışarak üyelerin dikkatini çekecek etkinlikler yaptılar. Ama derler ya: akıl veren çok olur, zora gelince yok olur. Artık aktif üye sayısı 3'e düşmüştü. Artık kalan üyeler de yoruldu. omegmaon her gün giriyor, birşey göremeyince çıkıyordu. War-Greymon 2 günde 1 girmeye başladı. Blacwargreymon artık haftada 1 giriyordu. Adminden ise uzun zamandır ses yoktu. Sonra omegamon birgün tamamen kayboldu. Hemen ardından Blackwargreymon. yorumlamayı ve paylaşımları bırkatı. Ve şu an ben son kalan aktif üyeyim. Burası da Digiworld gibi bir son yaşıyor. Kapanmaya hazırlanıyor. Son nefeslerini almakta. Ümidi yitiriyor ve benim yapabildiğim tek şey izlemek. Anlaşılıyor ki eskilerden ders alınmamış. Hala aynı tas aynı hamam. Ve artık ben de on satırlarımı yazıyorum. Bu forum yavaş yavaş düşüyor. Sonraki forum adayı doğmak için hazır bekliyor ve onun da kaderinin aynı olmayacağını umuyoruz. Son bir kez dönüp bakarak kapısını sonsuza dek kilitleyip çıkıyorum burdan. Ah üzgünüm. Tek anahtarın sahibi buranın adresini çoktan unuttu...

ELVEDA "DIGIMON TR". Gelişimimde çok büyük rol oynadın ve hepimize digimonu tekrar hatırlattın. Seni bundan sonra hep saygıyla anacağım. Elveda...

(Anahtarın Sahibine Not: Sen buraya geldiğin zaman ben çoktan uzaklarda olacağım. Eğer bu notu alısan. Benim adıma kapıyı kilitle ve sen de dışarı çık. Sakın arkanı dönüp bakma. Koca bir forumu kaybetmenin acısını yaşamanı istemem. Onu da senin adına ben yaşadım.)
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Nereden Nereden : Denizli

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 17:12

kelimeler kifayetsiz... Sad
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 774
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Nereden Nereden : Çocukluktan Digimon Fanı

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 17:40

Admin adminliğini yapmıyorsan başkalarına verde yaşatalım. -_- Ne kadar uğraşıyoruz bir görsen
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 02 Mayıs 2011, 18:21

Maalesef yapacak bir şey yok. Maalesef son üye olarak kalana kadar forumu ayakta tutmaya çalışmak isterdim ama elimden birşey gelmiyor bu adam gidince yapıcak bir şey de kalmıyor.
http://digimontr.forumotion.com/
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Antalya

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 03 Mayıs 2011, 20:06

Galiba Digimon'un kaderi Türkiye'de bu. Hep kapanmaya mahkum siteler açılıyor. Gerçi Türkiye'de bütün siteler kapanmaya mahkum. Digiworld'de ben de vardım yine aynı nickle. Digiworld'de olan başka kim var ki burada; merak ettim. Neyse, eskiden Digimon hakkında çok şey paylaşırdım da eski forumda, şimdi pek bir şey paylaşmıyorum. Eski sitede banlandıktan sonra bir şey paylaşasım gelmemişti. Zaten siteye de Çağlar(duke_crimson) girmiş mi girmemiş mi diye giriyodum çoğu zaman. O da girmemeye başlayınca Digimon ve işte bu Digimon sitesi bana kötü şeyler hatırlatıyor diye girmeye biraz ara vermiştim(sizden kaynaklı değil arkadaşlar, sorun benden kaynaklı). Beynim allak bullak oldu kusura bakmayın.

Boşverin ya, zaten 22 Ağustos'ta internet de filtrelenecekmiş, yani iyice yasaklanacak internet. Biz de kapanım gidelim ne olacak sanki. Çocuk ve aptal muamelesi görmekten yorulmadınız mı? Ben yoruldum şahsen. Bıktım şu insanların cahilliğinden ya. Belki bi gün gelir birisi bizden daha iyi bir site kurar, o zaman yine buluşuruz...
DigimonTurkiye
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
DigimonTurkiye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/05/11

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeÇarş. 04 Mayıs 2011, 15:19

Yeniden Buluşmak Mı İstiyorsunuz? Hemen Bana PM Atın Yepyeni Bir Diimon Forumunun Linkini Atayım!!!!!! Very Happy
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeÇarş. 04 Mayıs 2011, 21:14

Tahmin ettiğim kişimisin yoksa. Smile
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePerş. 05 Mayıs 2011, 04:58

tahminin doğru kişi bence Smile
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeCuma 06 Mayıs 2011, 19:39

Bende yeni bir forum kurdum orda digimona yer versemmi diyorum Very Happy
mukak
Ultimate(Mükemmel Seviye)
Ultimate(Mükemmel Seviye)
mukak

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 567
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/02/10
Yaş Yaş : 32
Nereden Nereden : BALIKESİR

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePaz 08 Mayıs 2011, 15:08

Siteye giremiyordum.Daha yeni girebildim.DNS değiştirince site açıldı.Ben az mı muhabet yapmıştım??? Smile
ShineGreymon
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
ShineGreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 219
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/10
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Masaru'nun Digivice'dan bağlanıyorum.Ey dünyalı beni duyuyor musun?

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 10 Mayıs 2011, 20:10

ßen varım oloom nereye laa Very Happy Gitmeyin Very Happy
SAYFA KAFASI Very Happy
http://digimon-world.turkforumpro.net/forum.htm
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 10 Mayıs 2011, 20:21

Admin bi gelse kurtarabiliriz belki -_-
Ophanimon
Rookie(Çocuk Seviye)
Rookie(Çocuk Seviye)
Ophanimon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 57
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/05/10
Yaş Yaş : 24

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 10 Mayıs 2011, 21:05

Bu yazıya nasıl başlayacağımı bilmiyorum, ama amacımı biliyorum...
Bu site bitemez, ben digimonu çok sevmem ama bu site sayesinde sevmeye başlamıştım. Bu sitedeki o sıcak havayı hiçbir site veya forum hiç farketmez bulabileceğimi sanmıyorum. Yani hiç buu şekilde olacağını düşünmedim, tabi bir gün bitecekti ama bu kadar çabuk değil. Ben bu forumun kurtulması için yapabileceğimiz HİÇBİR ŞEY kalmadığına inanmıyorum, bu forumda Türkiyede bulunan en büyük Digimon fanları vardı ve ben bu durumdan kurtulmak için elinizden gelen herşeyi yatığınızı düşünmüyorum. Bu kadar çabuk mu yani? Bunu ne foruma, ne Digimon hayranlarına, ne de Digimona yapmaya hakkımız var...
Ben bu yazıda hakaret veya kavga oluşturmaya çalışmıyolrum, lütfen yanlış anlamayalım ama ben buna inanmak istemiyorum. Eğer bir yollu varsa lütfen, söyleyin ve deneyin. DİGİMON için...
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 10 Mayıs 2011, 21:14

Site sahibi gelse adminliğini verse bi birine o zaman kurtarabiliriz. Ama 1 aydır girmiyor siteye -_-

En son mesaj : Perş. Nis. 14, 2011 3:43 pm
omegamon
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
omegamon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 878
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/12/09
Yaş Yaş : 24
Nereden Nereden : İstanbul

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 18:39

inanmıyorum site benim pc de açılmadığnadn bayağıdır giriyodum bu ne hal ben bu siteye ilk geldiğimde aklıma gelen ilk şey acaba durumu benim ibi olan varmıydı benim sorunum şu yaşım digimon tv de yaynlanrken 3-4 arsıydı hiç bir şey hatırlamıyorum bir gün elime filimi geçti izledim durmadan her gün ama bir şey daha vardı cevremde kimse bunu bilmiyordu digimon değince sadece taso anlıyolardı war-greymon blackwargreymon bunlar olmasa ben şimdiki bilgimin hiç birine sahip olamazdım böyle bir şey yapmayın biz bu siteyi ayakta tutarız durmadan paylaşım yaparız okul var diye giremedik ama yazın belki ne olacak peki RPG oda okul yüzünden azaldı BU SİTENİN KADERİ BU DEĞİL !!!!!!!!!!!!
soniczeki
Mega(Son Seviye)
Mega(Son Seviye)
soniczeki

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 23 Mayıs 2011, 09:30

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR BENİM BİR FİKRİM VAR. YAPABİLEN VARSA YAPSIN BEN BULAMADIM HENÜZ. YETKİN FORUM ALTINDA OLDUĞU İÇİN ADMİN PANELİNE GİRME ŞANSIMIZ BÜYÜK. HEPİMİZ ÇALIŞIRSAK MERT İN ELİNDEN ALIP DAHA GÜZEL BİR SİTE YAPABİLİRİZ. neyse bb
toronaga16
toronaga16

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 187
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/06/10
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Bursa

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 16:41

digimon-world.tr.cx zamanında herşey bambaşkaydı orası benim de evim gibiydi orda digimon sevdasını tekrar yaşadım orda gerçek forum keyfini yaşadım. ordaki hiç birşeyi unutmuyorm hepsi çok güzel ve çok değerli anılardı. Ama site kapanmak zorunda kaldı. İbrahim tekrar kurcaktı ama o da kaldı. sonra burası açıldı. Burdada ilk zamanlar çok güzeldi ama sonradan kopmalar yaşanınca gerçektende pek bi keyfi kalmadı. Facebook sayesinde hala bölümleri izleyebiliyorz ama orda da pek bi sohbet ortamı yok sadece video izlemek için gelenler var. Forumun canlı olmasını hepimiz çok isteriz ama istemekle olmuyor malesef :/ koskoca DİGİMON DÜNYASInı bana yaşattığınız için hepinize sonsuz sevgilerimi sunuyorum Smile
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 20:28

Sanırım uzun zamandır foruma mesaj atmıyorum, eh bunun belli başlı sebepleri yok değil. Aslında başlarda gerçekten güzeldi sitenin ortamı, ama ne olduysa şu son 7-8 ayda oldu. Admin foruma girmemeye başladı (kendi sitesine giremeyen admin?) [DNS ayarıyla rahat girilebiliyor] sitenin formatı artık Digimonun dışına taştı. Gerçi önlem olarak geyik bölümü kaldırılmıştı. Bu kısmen işe yaradı. Ama sorun şuradaydı ki Digimonla alakalı pek yenilik yoktu. Nedense üyeleri Digimona çekemiyorduk, onlara geyik bölümü daha cazip geliyordu. Bundan mütevellit artık potansiyelini oraya veren arkadaşlar yavaş yavaş forumdan muaf olmaya başladı. Devamlı üyelerde bu durgunluktan sonra çok geçmeden forumdan soğumaya başladılar. As adamlar bile gitmeye başladı. Ben de uzaktan takip ettim forumu, hani belki çok geçmeden admin gelirde, güzel bir düzenlemeyle en azından ağırdan da olsa eski düzen oluşturulmaya çalışılır.

Sanırım şu saatte forumun kapısının kilitleneceğini söyleyemeyiz. Tamam belki o eski havamızı yaklamayamayız ama zamanla şimdikinden daha iyi bir durumda olabiliriz. Bir kaç öneri sunmak istiyorum. Ciddiye alınır bilemem ama özellikle birinci öneri ciddiye alındığı taktirde sonraki aşamaları yavaş yavaş gerçekleştrebiliriz.

Öncelikli olarak önerim, bu foruma bir tane daha adminin şart olduğu yönünde. Admin seçildikten sonra güzel bir yazı yazıp şu an forumdaki tüm üyelere toplu mesaj gönderebiliriz. (yani admin gönderir) Umarım 9forum.biz'de böyle bir özellik vardır. Yoksa bile, en azından foruma tek bir mesaj atmış kişiye bile direkt mail adresine mesaj gönderilebilir. PM'den bakılacağını sanmıyorum, bu yüzden direkt foruma üye olurken verilen adrese gönerilmesi daha mantıklı olur. Üyenin görme ihtimali daha yüksek.

İkinci önerim, Imaqination arkadaşımızın site adına açtığı facebook üyeliği. Üyeliğim donuk olduğundan bakmadığım için sayfadaki durumun ne halde olduğunu bilmiyorum ama en azından buradan daha iyi durumda olabileceğini tahmin ediyorum. Yazılacak yazı facebook adresinde de paylaşılıp oradaki arkadaşlardan sitemizde üye olmayan veya üye olup da şu an sitede aktif olmayan kişiler yine buraya çekilebilir.

Tabii ki sonra Digimon hakkında yapılacak yenilikler var. Unutmayın beyler bayanlar 6. sezon hala devam ediyor. Very Happy Yeni sezonun çevirisini yapmak ister istemez üyeleri buraya çekecektir. Sitemizde iyi seviyede çeviri yapabilecek arkadaşların olduğuna inanıyorum. Very Happy Senkron olayını elbet yaparız. Gereken programları kurcalayıp becerebilirsem ben de yardım edebilirim. Veya bilen biri çıkarsa aramızdan o da el atabilir. Bunun tartışmasını sonra yaparız. Very Happy

Ha tabii ki, çeviri ve senkron olayını yapan arkadaşlar içinde yeni özel Rütbe seviyeleri de ayarlanmalı. Tabii görsel olarak da siteyi daha bir ''Digimon'' forumu havası vermek hoş olacaktır. Açıkçası şimdiki tema öyle çok iyi değil. Özellikle butonlar, itici duruyor.

Digimon hakkında yapılacaklara gelirsek. Misal benim aklımda şu başlıktaki yazılanları http://digimontr.forumotion.com/t844-digimon-genel-tartma-sayfas resimler ve videolarla düzenleyerek güzel bir konu başlığı açmak vardı. Aslında ucundan başlamıştım ama durum bu hale gelince askıya aldım. Tabii yine aktif edebilirim. Very Happy

Elbet bu tarz şeyler için üyelerinde fikirleri gerek. Mesela, öneri ve istek başlığı haricinde ''Digimon Hakkında Öneriler ve İstekler'' başlığı açılabilir. Forum ana sayfasında görülebilecek şekilde ana başlık olacak halde açılmalı. Öncelik bu olmalı. Orada üyeler Digimon hakkında fikirlerini veya isteklerini sunar onaylarınsa gereken yapılır.

Bunlar haricinde Digimon hakkında yarışmaları ödüllerle destekleyebiliriz. Misal önceden yaptığımız gibi Digimon Bilgi Yarışması çok güzeldi. Buna benzer olarak hikaye yarışması, resim yarışması gibi şeylerde yapabiliriz. Bunun ödüllerini de iyi şekilde ayarlamak gerek.Mesela yarışmaya kazanalara özel rütbeler verilebilir.

+Rep konsunda da forumun imkanı el verdikçe bir şey yapma fikrim var. +/- Rep yine olduğu gibi kalacak. Ama buna onay sistemi gelecek. Yani artı rep veya eksi rep verilen kişiye neden bunu uygun görüldüğü yazılmalı. Bu sayede bedavadan verilen +rep veya -replerin (özellikle eksiye dikkat) daha mantıklı görüşler halinde verilmesi uygun olacaktır. Zamanında ''neden eksi rep verdin yea'' temalı tartışmalar çıktığını hatırlarım. Tabii o zamanda bu boş yere rep verenler olursa, bunu yetkililere bildireiblirsiniz, ya da yetkili kişi bunu fark ettiğinde zaten gerekeni yapacaktır. Very Happy Hatta rep yerine buna kendi özel olarak bulduğumuz bir isim koyabiliriz. Digimonla alakalı mesela.

Neyse, mesaj atmadığım bir kaç ayın acısını çıkartıp uzun bir mesaj yazdım sanırım. En azından Digimonun hala ölmediğini istersek yine eski günlere dönebileceğimizi belirtmek istedim. Benim yazdıklarıma sizlerde bir şeyler eklerseniz bu aşama daha da hızlanabilir. Tabii bu olay hemencecik olacak değil ama yavaş da olsa sonucunda meyvelerini alabiliriz.

Kendinize iyi bakın gençler. Smile
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 20:56

Valla helal olsun uğraşmışsında yazmak için umarım Mert görür Smile

Yalnız yazının sonunu beğenmedim gidiyomuş gibi durmuş orda Sad Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 21:09

Bizim de umudumuz o. Very Happy

Yok yav buralardayım. Very Happy

Ha bu arada aklıma bir şey daha geldi. DigimonTR Radyo da açabiliriz. Very Happy Belli gün ve saatlerde Digimon müziklerinin çalındığı radyo programı yapabiliriz. Bu tarz şeylere çoğu forumda karşılaşmıştım. Hem orada da sohbet ortamı olur.
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 21:35

durdun durdun sonunda patladın akhero hakketten helal olsun. umarım admin gerekeni yapar Smile
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 19 Tem. 2011, 14:51

Öncelikle siteye ugrasmayı cok denedim hemde cok !! fakat siteye girilmiyordu..hiçbir şekilde sitenin sonu geldiğini düşündüm..fakat suan üyelerin az olması SİTEYE NORMAL YOLLA GİRİLMEMESİ ..Kesinlikle..Siteden umudumu kesmiştim bir yerde yetkinforumun engellendiğini duydum.Hemen vtunnelden girererk (DNS değiştiremem maglesef bi nedenden dolayı) siteye ulaştım fakat sanırım cok geçti..herkez gitmiş dağılmıştı..Konuların hemen hemen hepsine baktım.Sitede yavaşlamıştı.Ayrıca gerçek hayatımda bazı durumlar olmuştu.eyse sitede kimler var kimler yok diye genel bi mesaj attım.Fakat sadece yeni üyelerden 1-2 kaçı buna cevap veriyordu.

Biliyorum bana şuan kızgınsınız.Haklısınız fakat beni anlamanızı umuyorum.Siteye giremiyordum..Neden bu işi halleldersem size söz veriyorum site tekrar eski haline eski günlerine dönecektir..

Hep Beraber bu sorunu çözmek dileiği ile...

DİGİMON TR ADMİNİ MERT12
https://digimontr.yetkinforum.com
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 19 Tem. 2011, 15:39

Beni yeni üye oalrak mı görüyorsun üzüldüm. Sad Very Happy

Hoşgeldin Smile
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 19 Tem. 2011, 15:45

belki herşey sil baştan olacak geçmiş unutulacak Very Happy o yüzden herkes tekrardan yeni üye olmuştur belki Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

Ve Mutsuz Son... Empty
MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... Icon_minitimeSalı 19 Tem. 2011, 17:37

BlackWarGreymon görmemişim sonradan yorum yazmısım galiba Very Happy evet sil baştan dedik ama bana siteye girme sorunu ile ilgili yardım edin ve online olun yanlız hissediyorum kendimi..

Başka site açmaya gerek yok bu site ile girdik bu sorunuda bu site ile halledeceğiz
https://digimontr.yetkinforum.com

Ve Mutsuz Son...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki