DigimonTR Forum
Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Images10
DigimonTR Forum
Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Mutsuz Son...

+9
Ophanimon
ShineGreymon
mukak
DigimonTurkiye
Sphynxinator
BlackWargreymon
soniczeki
MeTaLGaRuRuMoN
Examon
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 01 Mayıs 2011, 16:43

Konunun ilk mesajı :

...Önce bir grup küçük çocuk vardı. Televizyonda Digimon'u izlerdi. Çok ama çok severdi. Sonra çocuklar hayal kırıklığına uğradı çünkü Digimon yayından kaldırıldı. Çocuklar büyüdüler. Genç bireyler oldular. Ama hala Digimon sevdasını bırakmadılar. Ve Türkiye'nin en iyi digimon forumunu kurdular. www.digiworld.tr.cx Sonra burası büyük beğeni topladı. Bendeniz de üyelerden biriydim. Bu orum gelişti ve ilerledi. ps2opat.de ekinden kurtulup .com'a geçti. Ama onra belası başladı ve site çökmeye başladı. Üyeler azaldı ve paylaşımlar düştü. Sorumsuz üyeler paylaşımları yorumlamadılar. Forum sonunda bitti ve kapanma kararı aldı. haftalar hatta aylar boyunca boyunca heryer sessizdi. Sonra birden bir umut ışığı doğdu. Türkiye'nin yeni digimon forumu Dİgimon TR kuruldu. başta üyesi azdı. Ama hepsi deneyimliydi be geçen defaki kabustan ders alanlar vardın içlerinde. 1 yıl kadar bir süre boyunca forum sessizce büyüdü. SOnra ben geldim. Gelişimle eski forumda kazandığım herşeyle burdakileri senkronladım ve Türkiye'nin en büyük digimoncusu oldum. Burası beim için evim kadar yakındı. Üyeler zamanla çoğaldı. Arttı arttı. Hikayeler yazıldı sıralı anketler açıldı sezonlar çevrildi mangalar koyuldu. Sonra üyelere bir hal geldi. Eski forumun kabusuna benzer bir durum yaşanmaya başlanmıştı. Bunu kimse farkedemeden olan bir olay bunu durdurdu. Apocalymon-War Greymon iftirası. War-Greymon ve Apocalymon çok yakın arkadaştı ve Apocalymon aslında digimona pek hayranlık duymamasına rağmen arkadaşı için giriyordu. DOlayısıyla onun paylaşımlarına yorum yapıyordu. War-Greymon'un kavgalı olduğu bir üye bu durumu fırsatına kullandı ve birkaç günlük bir gerilim yaşandıç Sonuç olarak Apocalymon sürgün edildi. Her nasılsa, bu olay forumu ayakta tutan bir felaketti ve forumun ömrünü 2-3 ay arası uzatacaktı. Ama sonunda o geldi...

GEYİK BÖLÜMÜ FACİASI!!!

Digimonlar hakkında yapılan bunca güzel muhabbet ve oyunlar gerçek hayatla senkronize oldu. Sonra yanlızca diğer konulara ait başlıklar açıld. Başta sakin ve normaldi. Ancak sonra bu virüs forumun sistemine kalıcı bir zarar vererek üyeleri oraya bapımlı etti. mesaj sayısı 10.000'e yaklaşana kadar hiçbirşey yapılmadı. Burda görevliler de gecikmişti. Sonunda geyik bölümü tamamen kalırıldı. Ama kalıcı izi kaldı. Üyeler yanlızca Geyik Bölümü adına foruma bağlandıkarı için o gidince oraya bağımlı olanlara bir durgunluk geldi. Foruma mesaj atmamaya başladılar. Aksileştiler ve iç kavgalar oluştu. Bu noktada War-Greymon, Blackwargreymon, Akherousia, Imaqination, Mototuku ve omegamon isimli üyeler forumun performansını arttımak için çabalara giriştiler. Ama ellerinde patlayanlarla kaldılar. Bu sırada Imaqination'ın yaptığı büyük sürpriz herkesi sevindirdi ve Türkiye'deki bütün digimoncuları Facebook yoluyla bir grupta toplamayı başardı. Ancak bu da foruma fayda etmemişti. Aksi gibi ou da forumdan uzaklaştırmıştı. Artık sitemiz ölüyordu. Admin ayda bir kere girip yanlızca mesajları okuyup bişeyi değiştirmeden çıkmaya başladı. Aktif üye sayısı haftada 4'e kadar düştü. Sonra aktif kalan son 8 üye forum hayatta kalsın diye uğraştılar. Özellikle War-Greymon ve Blackwargreymon beraberce ve ayrı ayrı çalışarak üyelerin dikkatini çekecek etkinlikler yaptılar. Ama derler ya: akıl veren çok olur, zora gelince yok olur. Artık aktif üye sayısı 3'e düşmüştü. Artık kalan üyeler de yoruldu. omegmaon her gün giriyor, birşey göremeyince çıkıyordu. War-Greymon 2 günde 1 girmeye başladı. Blacwargreymon artık haftada 1 giriyordu. Adminden ise uzun zamandır ses yoktu. Sonra omegamon birgün tamamen kayboldu. Hemen ardından Blackwargreymon. yorumlamayı ve paylaşımları bırkatı. Ve şu an ben son kalan aktif üyeyim. Burası da Digiworld gibi bir son yaşıyor. Kapanmaya hazırlanıyor. Son nefeslerini almakta. Ümidi yitiriyor ve benim yapabildiğim tek şey izlemek. Anlaşılıyor ki eskilerden ders alınmamış. Hala aynı tas aynı hamam. Ve artık ben de on satırlarımı yazıyorum. Bu forum yavaş yavaş düşüyor. Sonraki forum adayı doğmak için hazır bekliyor ve onun da kaderinin aynı olmayacağını umuyoruz. Son bir kez dönüp bakarak kapısını sonsuza dek kilitleyip çıkıyorum burdan. Ah üzgünüm. Tek anahtarın sahibi buranın adresini çoktan unuttu...

ELVEDA "DIGIMON TR". Gelişimimde çok büyük rol oynadın ve hepimize digimonu tekrar hatırlattın. Seni bundan sonra hep saygıyla anacağım. Elveda...

(Anahtarın Sahibine Not: Sen buraya geldiğin zaman ben çoktan uzaklarda olacağım. Eğer bu notu alısan. Benim adıma kapıyı kilitle ve sen de dışarı çık. Sakın arkanı dönüp bakma. Koca bir forumu kaybetmenin acısını yaşamanı istemem. Onu da senin adına ben yaşadım.)

YazarMesaj
toronaga16
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
In Trainig(Eğitim Seviyesi)
toronaga16

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 187
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/06/10
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Bursa

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 19 Tem. 2011, 18:54

tmm sen yeterki iste artık hep burdayız Very Happy Siteye girme konusunda hiçbirşey bilmiyorm benim normal giriyor win7 ve dns yapmama da gerek yok. Allah yardımcın olsun Razz

Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 20 Tem. 2011, 20:11

Tamam tamam Mert hiç sorun değil. Umarım amacımı anlamışsındır kendi reklemımı yapmak istemedim sadece kalan digimoncuları kurtarmak istedim. Üzerime biraz yük bindirdim digimonla geçiyor hayatım çünkü Very Happy Tekrar yazıyorum ben senin durumunu anlıyorum ve sana kızgın değilim. Umarım sen de beni anlarsın sitemiz hala burası Smile
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 20 Tem. 2011, 20:13

Açıkçası bu aradan sonra bıraktığını düşündüm hatamı mağzur gör Smile

Bu arada senin gittiğini düşündüğüm halde bu siteyi asla bırakmadım her gün bir umutla geri döndüğünü düşünüp siteye baktım ve görevlerimi ihmal etmedim Wink Smile
http://digimontr.forumotion.com/
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 20 Tem. 2011, 22:57

Sağolun arkadaşlar DigimonTR'nin başlarında bizler olduğu sürece daha ileri gideceğiz..WarGreymon dönmene sevindim dostum Smile Hep beraber şu siteyi adam edelim BlackWarGreymon ve War-Greymon sizden istediğim digimon bölümlerinde gereksiz konuları çöp bölümüne yada silmenizi istiyorum forumu ayıklamaktan başlayalım
https://digimontr.yetkinforum.com
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 08:53

Hadi artık sallayalım bu siteyi! Very Happy
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 15:02

Hadi kolay gelsin Smile
http://digimontr.forumotion.com/
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve Mutsuz Son...   Ve Mutsuz Son... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Tem. 2011, 20:11

Yanlız Mert ben sadece Muhabbet kısmında moderatörüm bu nedenle sadece orayı temizleyebildim.

Ve Mutsuz Son...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2