DigimonTR Forum
Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Images10
DigimonTR Forum
Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)

5 posters
YazarMesaj
memocan42
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
memocan42

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Yaş Yaş : 34

Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Empty
MesajKonu: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 13:18

MERHABA ARKADAŞLAR,

BANA GEÇENLERDE TELEFONUMA ŞÖYLE BİR MESAJ GELDİ:

''Değerli abonemiz Seda Sayan'ın Pepsi Yaşatır Seni bayrama özel kampanyasından 100 Bin ve 10 Bin TL ödül ikramiyesinde hattınız 3.cü çıktı 10 Bin TL ödül ikramiyesi kazanmıştır bilgi ve işlem merkezi için 0534 631 41 91 Pepsi Danışma Hattını arayınız''

Önce acaba mı? , diye inanamaya başlamıştım ama sonra içime bir şüphe düştü çünki, bu tür durumlarda sizi mesajla değil genelde mektupla haberdar ederler ve onları aramak yerine notere gidilerek bu işlem yapalır ayrıca DANIŞMA HATLARI 0530' lu HATLAR DEĞİLDİR. Bugün bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için bir mesaj attım ve sorgulama sonucun da hattın ''Svetlana Gnuskina'' isimli birine yani ŞAHSA ait olduğunu öğrendim.

Ayrıca internette araştırma yaptım ve bir forum sitesinde bunun bir dolandırıcılık şebekesi olduğu ve aylardır (kampanya biteli aylar geçse de ) farklı hatlarla binlerce kişiye mesaj atıldığı, ve bir çok kişiden bu yolla kontör şifresi istediklerini ve kontörlerini gasp ederek insanları dolandırdıkları yazıyor, GERÇEKTENDE ÖYLE.

UZUN LAFIN KISASI LÜTFEN BU TÜR ADİ VE KARAKTERSİZ İNSANLARA KANMAYIN VE BÖYLE BİR MESAJIN BENZERİ VEYA AYNISI SİZE GELİRSE, OKUDUKTAN SONRA SİLİP KALEYE ALMAYIN EĞER SİZİ RAHATSIZ ETMEYE DEVAM EDERLERSE DE SAVCILIĞA VS SUÇ DUYURSUNDA BULUNMANIZDA FAYDA VAR LAKİN ÜLKEMİZDE YASALAR BU TÜR KONULARDA YETERİNCE CAYDIRICI OLMADIĞI İÇİN BU TÜR İNSANLAR AZ YATIP ÇIKTIKLARINDAN İŞLEDİKLERİ ŞUÇA DEVAM EDİYORLAR MAALESEF

EVET ARKADAŞALR BENDEN DEMESİ LÜTFEN BU TÜR İNSANLARA KANMAYIN Exclamation
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 19:46

biglendirdigin için saol +rep
https://digimontr.yetkinforum.com
memocan42
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
memocan42

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Yaş Yaş : 34

MesajKonu: Geri: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimePtsi 28 Ara. 2009, 01:14

Rep için tşkkürler. Ne zaman buna benzer şeyler basıma gelirse hemen haberdar ederim sizi afro
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009, 09:01

Saol uyarı için.
http://digimontr.forumotion.com/
RevivaL
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
RevivaL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 284
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/07/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : İSTANBUL

MesajKonu: Geri: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009, 09:09

Tşkürler uyardıgın için..
ahmetf
Asistan
Asistan
ahmetf

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 60
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09

MesajKonu: Geri: Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)   Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!) Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 17:31

teşekkürler banada geçenlerde hediye 100 kontür kazandınız diyordu turkcell xdd ama hala gelmedi nedense arkadaşlar xd

Telefon Mesajı Yoluyla Dolandırıcılık (Lütfen Okuyun ve Kanmayın!!!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu Açarken Burayı Okuyun Lütfen !!!
» İnternet Filtresi Hakkında! (Okuyun :D)
» lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Herkez Baksın Lütfen!!
» Lütfen Reklamı Tıklayın