DigimonTR Forum
Eski Digimon Ürünleri :) Images10
DigimonTR Forum
Eski Digimon Ürünleri :) Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski Digimon Ürünleri :)

4 posters
YazarMesaj
kamer11
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
kamer11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 16
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş Yaş : 30

Eski Digimon Ürünleri :) Empty
MesajKonu: Eski Digimon Ürünleri :)   Eski Digimon Ürünleri :) Icon_minitimePtsi 24 Ocak 2011, 09:22

Bende şu an bazı eski digimon ürünleri var örneğin fliks tasolar 21 tane fliks tasom var 10 yıldır sakladığım bu tasolar beni her görüşümde çok duygulandırıyor Very Happy Ayrıca bir greymon oyuncağım da var kafasının arkasından ve gövdesinden çıkan parçalarla metal greymona dönüşüyor.Aynı şekilde bir patamonum da vardı angemona dönüşen ama onu bulamadım.Aslında nostalji olsun diye tasoları ve greymon oyuncağının resmini koyacaktım ama greymon oyuncağımı bulamadım Smile Ama nerede olduğunu tahmin edebiliyorum oraya da baktıktan sonra bulursam resmini koyarım.
Ayrıca Digimon Rumble Arena 2 oyunumu da unutmamak gerekir ne zaman arkadaşlarla bir araya gelsek saatlerce oynarız.Çok keyifli bir oyundur.
Bende digimondan geriye kalanlar bu ya sizde neler var ??
MeTaLGaRuRuMoN
Profesyonel Digimoncu
Profesyonel Digimoncu
MeTaLGaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4000
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/09
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Denizli

MesajKonu: Geri: Eski Digimon Ürünleri :)   Eski Digimon Ürünleri :) Icon_minitimePtsi 24 Ocak 2011, 10:50

bende 15-20 tane sticker vardı buzdolabına yapıştırırdım Very Happy ama buzdolabı eskidiği için ucuza satıldı Sad

tabi bir sürüü tasomda vardı ama hepsi kayboldu Sad

En son fanatik.halil tarafından Ptsi 24 Ocak 2011, 16:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sphynxinator
Grafiker
Grafiker
Sphynxinator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 529
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/11/09
Yaş Yaş : 30
Nereden Nereden : Antalya

MesajKonu: Geri: Eski Digimon Ürünleri :)   Eski Digimon Ürünleri :) Icon_minitimePtsi 24 Ocak 2011, 16:01

Bende 50 tane falan Fliks Taso var. Very Happy Aslında Fliks Taso serisini tamamlamıştım da, sonra Digimon'un yayınlanması durduktan sonra Digimon hevesim kaçınca gittim bi çocuğa ütüldüm yarısını(çok eskiden oldu tabi bu olay)... Embarassed rabbit Crying or Very sad
guilmon
Çevirmen
Çevirmen
guilmon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 762
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/07/10
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : mardin

MesajKonu: Geri: Eski Digimon Ürünleri :)   Eski Digimon Ürünleri :) Icon_minitimePtsi 24 Ocak 2011, 18:16

fliks taso bende ton ile vardı kıymetini bilemedim:( bana vermek istiyen varmı tabbi renginde sorun yoksa yıpranmadıysa

Eski Digimon Ürünleri :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Karakterlerin Geri Dönüşü.
» Digimon Yeni Mangası; Digimon World Re:Digitize
» Digimon TR ve Digimon RPG'ye Girememenizin Nedeni!!!
» Bir digimon nostaljisi ( Digimon Tasolarımız )
» Digimon - Arşiv