DigimonTR Forum
Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Images10
DigimonTR Forum
Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai

2 posters
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Empty
MesajKonu: Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai   Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Icon_minitimeC.tesi 30 Eyl. 2017, 14:31

Digimon'un 2018 yaz ayında yayınlanacak olan (yuh) Tri. serisinin final filmi. Bokura no Mirai, Our Future anlamına gelmekteymiş. Poster ve şahsi bir düşüncem spoiler içinde... 

Spoiler:
BlackWargreymon
Usta Digimon Eğitmeni
Usta Digimon Eğitmeni
BlackWargreymon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3036
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/09
Yaş Yaş : 26
Nereden Nereden : Dark Area

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai   Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Icon_minitimePaz 01 Ekim 2017, 20:59

Spoiler:

Tri. maalesef beklentilerin çok altında ve vasat olarak ilerliyor. Hele son 2 film 4.bölümlerindeki aksiyon bölümleri hariç çok sıkıcı ve Adventure evreniyle ilgili mantık hataları ile doluydu. 5 film boyunca, üstelik Imperialdramon ve Digimon Kaiser saldırısına rağmen 02 çocuklarının adı bile geçmemesi zaten başlı başına saçmalık.

Umarım en azından son filmde mantıklı bir şekilde toplayıp güzel bir son yaparlar da en azından sonunu iyi hatırlarız...

Bu arada Myanimelistte yazana göre son film 2 saat uzunluğunda olacakmış. Yani 6 bölümlük bir son izleyerek 8-9 ay beklemenin acısını bir nebze çıkarabiliriz belki Smile
http://digimontr.forumotion.com/
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

MesajKonu: Geri: Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai   Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai Icon_minitimePaz 01 Ekim 2017, 23:29

Ben açıkçası bu filmi de uzun olacak diye bekliyordum oldukça kısa oldu. Yine de 4 film boyunca inatla ana hikayeyi açıklamayıp, ortalığa o kadar gizem kattılar ki 5. filmin sonunda kimin ne halt yediği belli değil, öyle bir konuma geldi seri. Çok üst üste yığdılar bakalım nasıl toplarlayacaklar... 02'den ben de pek haz etmiyorum açıkçası ama cidden biri bile mi hâlâ çıkıp "nerede bu çocuklar?" demez... Maki bunların zihnini mi sildi ne yaptı, manyak kadın beklerim ondan... Very Happy 02'nin piyasada olmamasını nasıl ve ne sebeple bağlayacaklar merakla beklemekteyim. 

Süreler zaten efsane. Ben zaman aralığını daha az tutarlar diye düşünürken adamlar her filmde arayı daha da açtı. Very Happy

Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai
1 sayfadaki 1 sayfası