DigimonTR Forum
Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Images10
DigimonTR Forum
Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Images10

DigimonTR Forum

Digimon TR - Türkiye'nin En BÜYÜK Digimon Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!

+13
karad
omegamon
duke_crimson
BUMZBUMZ
GaRuRuMoN
MERT12
SHis
floodman
mukak
Examon
Piedmon
Mototuku
Akherousia
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 02 Mayıs 2010, 19:03

Konunun ilk mesajı :

Forumumuzda uzun uzun tartıştığımız ''6. sezon gelecek mi?'' ''Geliyor mu?'' gibi sorularla birbirimizi yediğimiz şu günlerde, Toei şirketi bombayı patlattı. 6. sezon geliyor. Very Happy

Yeni serinin adı;

Digimon Xros Wars = デジモンクロスウォーズ Dejimon Kurosu Wōzu),

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Digimoncrosswars
Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Topics02b
Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Topics02a

http://digimon.net/ (Digimon serilerinin resmi sitesi.)

http://www.toei-anim.co.jp/tv/digimon_xw/ (6. sezonun resmi sitesi.)

Seri hakkında ilk haber geçen ay verilmiş. Haziran ayında, yeni serinin karakterleri ve konusu hakkında bilgiler verilecek, ve 6 Temmuz 2010'da yayına başlayacak. Tüm Digimon hayranlarına hayırlı ve uğurlu olsun. Very Happy

http://www.toei-anim.co.jp/tv/digimon_xw/ (Bu siteden 6. sezon hakkında ''yakında'' eklenecek olan bilgilerden haberdar olabilirsiniz)

http://digimon.wikia.com/wiki/Digimon_Xros_Wars (Buradan da tarihler ve ufak tefek bilgiler edinebilirsiniz. Very Happy)

Animeden değil, Digimon'un yeni çıkıcak oyunundan kısa bir video

Karakterler

Başrol Karakter; Kudo Taiki, 13 yaşında. Digimon'u; Shoutmon (http://wikimon.net/images/4/44/Shoutmon.jpg)

Akari Hinomoto: (Afişte Taiki'nin sağında kalan kızıl saçlı dişi karakter)

Zenjirou Tsurugi: (Afişte Taiki'nin solunda kalan eleman. Very Happy)

Kiriha Aonuma: (Sarı Saçlı Karakter, Digimon'u Greymon)

Nene Amano: (Sağ Üstteki Dişi Karakter)

Serinin Yönetmeni;Tetsuya ENDO えんどう てつや

Tetsuya Endo'nun daha önce yönetmenlik yaptığı animeleri görmek isteyenler yandaki adrese tıklasınlar; http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=2232

Serinin Senaristi; Riku SANJO 三条 陸

Riku Sanjo'nun daha önce senaryosunu yazdığı anime ve mangaları görmek isteyenler yandaki adrese tıklasınlar; http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=9755

Serinin Karakter Çizeri; Akihiro ASANUMA 浅沼 昭弘

Akihiro Asanuma'nın daha önce tasarladığı karakterleri ve yönetmenlik yaptığı animeleri görmek isteyenler yandaki adrese tıklasınlar; http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=4491

Yeni Digivice

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Digimon_xros_loader_toy

BUNDAN SONRAKİ BİLGİ WAR-GREYMON'A AİTTİR...

Bu arada yeni bişey öğrendim bakın şimdi:

(X:Xross Evrimi)

Shoutmon -X- Dorurumon = Doruru Cannon
Shoutmon -X- Ballistamon = Shoutmon X2
Shoutmon -X- Ballistamon -X- Dorurumon -X- Starmon [-X- Pickmon] = Shoutmon X4

Doruru Cannon ve Shoutmon X2'nin resimleri elimde yok ama size Shoutmon X4'ü ve Pickmon'un ne olduğunu göstrebilirim.

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Shoutmonx4aklama

Sonuca bağlarsak Starmon ve Pickmon SHoutmon X4'ün klıcını oluşturuyorlar. Shoutmon, Ballistamon ve Dorurumon ise vücudunu...

Ayrıca Cutemon isimli yeni bir digimonun müjdesini aldım! Bir de unutmadan size takımları da göstereyim.

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Digimonxroswarsaklama

Kahverengi olanlar "Twilight Takımı" (Yani o dişi olanın Wink )
Maviler "Blueflare Takımı" (Yamato'nun kayıp kuzeni Wink )
Kırmızılar da "Xross HearthTakımı"

Ayrıca Twilight'ta Minotormon da var. Ama bu resimde gösterilmemiş. Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Monitermon

Yeni Haber! :

Yeni bir tarama Digimon Xros Wars'ın ilk bölümünün gerçek ismini ortaya çıkardı:

"Taiki, Going to Another World!"
(タイキ、異世界へ行く! Taiki, Inosekai he Iku!)
"Taiki, Başka Bir Dünyaya Gitmek!"

"Soğukkanlı, olağanüstü reflekslere sahip Taiki, yumuşak kalpli biri ve birileri yardım isteyince "hayır" diyemeyen biridir. Çeşitli spor kulüplerinde yer alır.

Basketbol kulübünü bitirince; Taiki, Zenjirou'ya Kendo Kulübünde dövüşmek için meydan okur. Ama bu, çocukluk arkadaşı Akari tarafından durdurulur.Sonra, Taiki birden bir melodi duyar, hiçliğin dışından. Ve müzikal nota şeklinde bir ışık farkeder. Onu daha dikkatli dinleyince bir erkek çocuğunun melodiye karışmış zayıf nefesini duyar. Çocuğun sözleri onu şoke eder. "Yakında öleceğim", Taiki, çocuğu kurtarmak için sesin kaynağını aramaya başlar.Taiki'yi arkadan takip eden Akari ve Zenjirou, Kasabanın ortasındaki bir binanın tepesine bir arabanın çarpmasına şahit olurlar. Ama nasılsa ne araba ne de bina zarrar görür. Hemen sonra, araba dijital bir ışıkla Taiki ve diğerlerinin tam üstüne düşer. Ancak çocuğun sesini dinlemeleri sayesinde, tehlikeden vaktinde kaçarlar.Bunun üstüne, Taiki birinin sesini duyar "Çocuğu kurtarmak istiyorsan, Önünde beliren ışığın rehberliğini takip et". Taiki, adı Xros Loader (Xros Yükleyici) olan bu ışığa dokununca, siber bir tünele benzeyen dijital boşluğun içine savruldu. Orada, Dijital Dünya'da, gizemli diğer dünyada, Taiki ve diğerlerinin önünde devasa bir Digimon vardı, Mammon.”

Kaynak: Wikimon
Çeviren: War-Greymon
(BİLGİLERİ VERNE:WAR-GREYMON ARKADAŞIMIZA TEŞEKÜRLER)

En son Akherousia tarafından Cuma 14 Eyl. 2012, 12:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi

YazarMesaj
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:27

Ben Greymon'um alev atarım diye fitili yakan psikopatlar olmadığı sürece rahatız . Very Happy

Oyun zaten çıktıktan bir kaç güne kalmaz full sürümü düşer büyük ihtimal. Very Happy
SHis
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
Champion(Yetişkinlik Seviyesi)
SHis

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 264
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/04/10
Yaş Yaş : 31
Nereden Nereden : ESkişehir

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:28

Akherousia kopardın beni Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_biggrin Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_biggrin Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_biggrin
GaRuRuMoN
Baby(Bebek Seviyesi)
Baby(Bebek Seviyesi)
GaRuRuMoN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 13
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/05/10
Yaş Yaş : 29
Nereden Nereden : Ankara

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:29

Ya en azından yaş sınırı getirsinler gene yayınlasınlar:D
mukak
Ultimate(Mükemmel Seviye)
mukak

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 567
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/02/10
Yaş Yaş : 32
Nereden Nereden : BALIKESİR

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:30

SHis demiş ki:
Tabi çocugun biri kendini birdramon zannedip uçmaya kalkmadığı sürece (Pokemon böle bi olay sonrası yasaklanmıştı) kimseye zararı dokunmaz
Ona bakarsan zaten bir çok çizgifilm hayal ürünü diğer çizgi filmlerde de var.O zaman çizgi film diye birşey kalmaz.Bunlarda saçmalardılar iyice haa...
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5061
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/02/10
Yaş Yaş : 28
Nereden Nereden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:30

Shis var ya çok komiksin Very Happy Very Happy Very Happy Birdramon sanıp uçacak Very Happy O çocuk da Pikaçu sanmıştı kendini. Ya kardeşim pikaçu uçmuyodu ki zaten XD

Garurumona katılıyorum öyle bişey yazmıştım kanal d ye.

Akherousia beni de kopardım Very Happy
mukak
mukak

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 17:33

Ne yalan söyliyim bende koptum.
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 19:33

Ya işin komik tarafı Bakugan Ve ben ten var ordada digimona benzer canavarlar ama yasak deil...illa yasak olması için birsin uçması mı lazım Smile
https://digimontr.yetkinforum.com
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 20:06

Her zaman böyle şeyler olur ve haksızlık yapılan taraf ta hep benim desteklediğim taraf olur. Nası bişey varsa bende de Very Happy
MERT12
Digital Dünya Sahibi
Digital Dünya Sahibi
MERT12

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2436
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/04/09
Nereden Nereden : Digital Dünyadan

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 08:55

Tek sende deil tüm digimonsevenlerde durum böyle
https://digimontr.yetkinforum.com
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 09:13

Bakugan kadar dandik anime görmedim. Very Happy Bir de bugünlerde dergileri filan çıkmış, görünce daha da kıl oluyorum. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 14:03

Ya bide renkleriyle oynanmış tilörtlerini çıkartırlar böyle. Digimonu da öyle yapmışlardı. Saçma sapan renklerde tişörtleri de görürsem Bakugan'ı velilerin yaptığı biçimde şikayet etçem. Very Happy Şiddet içeriyo diye Very Happy
mukak
mukak

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 14:17

Ya şimdiki çocuklar digimonu o kadar da bilmiyor.Tabii daha büyükleri 2. ve 3. sezonları biliyor.Daha önceki nesilde 1.sezondan itibaren biliyor.Şuan ki çocuklar için bakugan ben10 gibi saçma sapan şeyler izledikleri için bunlar aralarında en iyisi şeklinde biliyorlar ve çok izlendiği için bu kadar meşhur.Tabii Digimonu bir bilseler.Bir yayına girse eski sezonlar yeni sezon filan bakın neler olur
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 14:22

Şimdiki nesil en fazla abisi ablası aracılığı ile haberdar oluyor. Onun dışında ''bir bakayım bu bakugana benzer bir çizgi film var mı'' diye ayrıca araştırıcaklarını sanmam. Digimon tekrardan yayınlanmazsa ileride tümden unutulabilir. Biz de Diigmon'u izleyen ilk nesil olarak tarihe geçeriz. Amma da yaşlı hissettim kendimi. Laughing Şaka maka bu harici diskler, boş cd'ler aracılığıyla ileride izletebiliriz pek tabii. Very Happy

En son Akherousia tarafından Ptsi 24 Mayıs 2010, 14:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mukak
mukak

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 14:30

Ya ben kardeşime izlettim.Çok beğendiğini söyledi.Ben 10 dan filan iyi midir diye sormadım gerçi ama bayağı digimonu beğendiydi.Hatta 1.sezonun altyazısı gelince bana izlet diyordu Very Happy
BUMZBUMZ
Acemi Digimon Eğitmeni
Acemi Digimon Eğitmeni
BUMZBUMZ

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 185
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/09

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 16:23

oo süper bi haber 6. sezon gelcek gelcek diyolardı gelicek sonunda
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 17:25

Hepimiz ümitliyiz... Akherousia merak etme sen. Benim harici diskimde duruyor hayatta öldürmem ben onları. DÜnya üzerindeki son digimon hayranu bile olsam bırakmam uleeeeyn! Very Happy Ya ben de yaşlıu hissettim şimdi... Very Happy
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 20:13

Teknoloji yardım ediyor bize. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 20:14

Yeni bilgi!!!

Taiki possesses a Xros Loader Digivice, which allows Shoutmon to "Digi-Xros", a new Digivolution mechanic where various Digimon can fuse together. One of the resulting Digimon is Shoutmon X4, which is made up of Shoutmon Digi-xrossing with Dorurumon, Starmon and Varistormon.

Yani bu yeni Digivice Digi-Xross diye yeni bir tür evrim geçirtebiliyomuş ve digimonları birleştirebiliyormuş. Shoutmon Dorurumon, Varistormon ve Stramon'la Digi-Xross yapıp Shoutmon X4 (Shoutmon Xross 4) oluyormuş.

Benim yorumum. Yeni bir ekleme hoş olmuş. Bence kalitrli bir sezon olacak. Ayrıca Belki Shoutmon X4 yerine 4 ayrı digimonla birleşirse Shoutmon X5 olabilir...

Alıntıdır: http://digimon.wikia.com/wiki/Taiki_Kudou
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 20:19

Şimdi daha iyi anlayabiliyorum Xros'u. Very Happy Demek ki yeni bi evrim seviyesi. Very Happy Nene'nin Digimonu da bana Xros evriminden oluşmuş gibi geliyor. Belki de Digimon ordusu toplama isteği bu yüzdendir. Kendi as Digimonuna Xros evrimi geçirtebilecek Digimonları toplamaya çalışıyordur. Digivice'ıda olduğunu varsayarsak ve yeni sezonun adının da ''Xros Wars'' olduğunu göz önünde bulundurursak, neden olmasın ? Very Happy Görücez bakalım.

Bu haberleri gördükçe ben de yeni sezonun kalitesi konusunda umutlanıyorum. Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010, 20:27

Bana da aynısı oluyor. Very Happy
mukak
mukak

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010, 15:09

Bilgi için teşekkürler.
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010, 10:56

Digimon'un 2 saniyelik fragmanını paylaşıyorum. 2 saniye olduğuna bakmayın, şimdilik nette son sezona ait tek video bu. Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=-J_4miKFjMs

Bu arada Shoutmonun dublajını, birinci sezonda Agumon'u seslendiren abla yapıcak. Kim ki o la diyenler için geliyor. Very Happy

http://myanimelist.net/people/387/Chika_Sakamoto
mukak
mukak

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010, 16:51

Agumonu seslendiren bir bayan mıydı!?
(Hayret doğrusu ben erkek diye biliyordum.)
Ayrıca verdiğin adrese göre 2 kişi seslendiriyormuş odediğin kişi birde bir erkek Very Happy)
Akherousia
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Akherousia

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010, 19:47

O eleman 5. sezondaki Agumon'u seslendirmiş. Diğer sezonlardakini adresteki bayan. Very Happy

Bir şey daha dikkatimi çekti isimler konusunda. Akari = Hikari. Bu kadarıda tesadüf olamaz. =P Kaliteside ilk 2 sezon gibi olursa tadından yenmez artık Very Happy
Examon
Digimon Eğitmeni
Digimon Eğitmeni
Examon

MesajKonu: Geri: Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!   Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!! - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010, 16:32

Bence de. Very Happy

Ve beklenen haber; Digimon 6. Sezon Yayın Duyurusu!!
5 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» digimon adventure 1. sezon
» Digimon 6.Sezon Türkiye'ye gelir mi?
» Digimon Xros Wars Yeni Sezon Açılış Müziği
» Xros War Bölüm sayısı ve Yayın Tarihleri.
» intereneti kotalı olana müjdeli haber hellsing